FORTUNA:LIGA, 3. kolo
MFK Karviná
2 : 5
  • 23’ Michal Papadopulos Papadopulos
  • 28’ David Lischka Lischka (VG)
  • 41’ Adam Hložek Hložek
  • (P) 45’ Bořek Dočkal Dočkal
  • 54’ Ladislav Krejčí Krejčí
  • 56’ Adam Hložek Hložek
  • 82’ Libor Kozák Kozák
  • goal 23
90’

Děkujeme vám za pozornost s konstatováním, že Sparta jde po čtyřech letech do čela ligy!

90’

#31
87’

Tomáš Jursa
Tomáš Jursa
#15
Jean Da Silva Mangabeira
#21
87’

Rafael Dos Santos Tavares
#33
Michal Papadopulos
#27
87’

David Moberg Karlsson
#7
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
85’
GOOOOOL!

A ještě nemáme dost! Laco Krejčí skvělou přihrávkou do vápna z pravé strany našel Kozáka a ten bez váhání balon napálil do brány!

82’

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
Lukáš Juliš
Lukáš Juliš
#39
76’

Marek Hanousek
#5
Vojtěch Smrž
#8
71’

Ladislav Krejčí
#9
Andreas Vindheim
#32
70’

Sudí přezkoumával situaci ve vápně Sparty. Plechatého ruku u těla ale jako penaltu neposoudil.

70’
Láďa "Laco" Krejčí je zpátky!

Po více než čtyřech letech obléká v lize sparťanský dres náš odchovanec! Vítej, Laco!

70’

Rajmund Mikuš
#29
Kristi Qose
Kristi Qose
#6
62’

Po přihrávce do vápna z kopačky Vindheima pálí těsně vedle Hanousek!

62’

GOOOOOL!

Hložan dává svůj druhý gól po skvělé individuální akci! Navedl si balon do vápna, i tentokrát se zbavil zadáka a chladnokrevně zakončil! Vedeme o dva!

56’
# 37 | Záložník
Asistence: David Lischka

2 : 3
Karta - Ladislav Krejčí
background 54’
GOOOOOL!

Obrat je tady! Ladislav Krejčí dává svůj první ligový gól ve Spartě! Fantastickým centrem ho našel Lischka.

54’

Papadopulos se podruhé pokusil zazlobit. Tentokrát jeho hlavička po centru Bartošáka míří mimo bránu.

51’

2 : 2
45:00
GOOOOOL!

A je vyrovnáno! Kapitán Bořek Dočkal prostřelil z penalty Bolka!

45’

Twardzik fauloval Hložka ve vápně!

45’
Adam Hložek
Asistence: Andreas Vindheim

2 : 1
background 41’
GOOOOOL!

A kontaktní trefa skutečně přichází! Vindheim se na pravé straně hřiště zbavil protihráče a přihrál do vápna Hložkovi. Hložan si mazácky posadil na zadek obránce a napálil míč do brány! První ligová trefa sezony pro osmnáctiletého útočníka.

41’

Pět minut do konce poločasu. Určitě by se hodil kontaktní gól do šatny.

40’
David Lischka
# 13 | Obránce

2 : 0
Karta - David Lischka
background 28’
Gól Karviné

A je to ještě horší. Lischka si po centru Bartošáka z levé strany dal vlastní branku.

28’

Dočkal svým centrem z pravé strany skvěle našel hlavu Hložka, i tentokrát ale Hložan mířil nad. Škoda.

27’
# 27

1 : 0
Karta - Michal Papadopulos
background 23’
Gól Karviné

Zase stejná situace. I tentokrát jde Karviná do vedení a to z první šance. Ostrák ostře vypálil, Heča vyrazil jen před sebe a míč uklidil do sítě Papadopulos.

23’

Další šance Sparty! Po centru Dočkala z pravé strany hlavičkoval nad branku Adam Hložek.

18’

Vzápětí po centru Vindheima hlavičkuje LK37, s jeho pokusem si ale Bolek dokázal poradit.

15’
První příležitost Sparty

Hložek pláchl na levé straně a centroval podél brankové lajny na nabíhajícího Vindheima. Ten bohužel balon nedoběhl.

15’

Po souboji se Smržem zůstal ležet na zemi Matěj Hanousek. Zdá se ale, že by měl být schopen pokračovat.

13’

Úvodní desetiminutovku máme za sebou a na šanci čekáme. Oba týmy se zatím oťukávají.

11’

Utkání v Karviné začalo! SPARTA DO TOHO!

0’

Jste natěšení? Zápas začíná už za deset minut!

I tentokrát se můžeme dočkat jedné premiéry. Na lavičce je připravený Ladislav "Laco" Krejčí, který by nastoupil poprvé po návratu z Itálie do ligového utkání.

Naposledy Sparta v Karviné vyhrála 4:1! Šlo o první ligovou výhru pod trenérem Václavem Kotalem. Tehdy se poprvé po návratu ze zahraničí trefil Bořek Dočkal a vůbec první ligový gól zaznamenal Adam Karabec.

Hezký den, sparťani! Vítejte u textového přenosu z utkání třetího kola FORTUNA:LIGY! Naším soupeřem bude MFK Karviná a zápas začíná už v 16:30.