#4
Steven Davis
#10
89’

Obrovský závar Sparty! Gólman nejprve fantastickým zákrokem zlikvidoval hlavičku LK37, následně zneškodnil i dorážku Pulkraba z bezprostřední blízkosti!

87’

Matěj Pulkrab
#18
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
84’

Scott Arfield
#37
Joe Aribo
Joe Aribo
#17
81’

Fashion Sakala
#30
Ryan Kent
Ryan Kent
#14
81’

Obrovská škoda!!! DMK poslal fantastický centr na malé vápno, na balon si naběhl Karabec, který ale hlavou mířil těsně vedle levé tyče!

77’

Hložek předvedl individuální akci a vypálil, bohužel mu sjel balon a mířil hodně mimo bránu.

74’

Karabec vystřelil ve vápně, gólman ale jeho střelu zneškodnil.

72’

Morelos se pokoušel přelobovat Holce, mířil ale nad bránu

68’

Nathan Patterson
#16
Ianis Hagi
Ianis Hagi
#7
66’

Holec teď skvělým zákrokem odmítl hattrick Morelose, který zakončoval na malém vápně po akci z pravé strany.

65’

Adam Karabec
#36
Ladislav Krejčí
#9
59’

David Moberg Karlsson
#7
Lukáš Haraslín
#22
59’

Bořek Dočkal
#10
Martin Minčev
#11
58’
|

# 31 Boma Barišić

Karta - Boma Barišić
57’

Znovu v šanci Kent, tentokrát zakončil rychlou akci Rangers. Proti jeho střele pohotově zasáhl Holec!

51’
Alfredo Morelos
# 20

Morelos se bohužel trefuje podruhé.

2 : 0
Karta - Alfredo Morelos
background 49’

Kent napřáhl z hranice šestnáctky, jeho křížná střela mířila těsně vedle pravé tyče.

48’

1 : 0
45:00
Nastavení

Sudí přidává jednu minutu.

45’
|

# 7 Ianis Hagi

Karta - Ianis Hagi
45’

V posledních minutách Sparta přebrala aktivitu, domácí ale dokáži naše akce zastavovat.

43’

Haraslín se z přímého kopu pokusil ohrozit brankáře z podobné pozice jako v derby. Tentokrát ovšem přestřelil zařízení.

34’

O minutu později přišla první šance Sparty! Po akci z pravé strany se ve skrumáži ve vápně dokázal prosadit Minčev. Gólman ale jeho střelu k tyči dokázal vytěsnit na roh.

25’

Po centru z pravé strany zakončoval na malém vápně Aribo. Naštěstí překopl bránu!

23’
# 20

Domácí jdou bohužel do vedení. Po chybě v obraně se do míče na hraně šestnáctky opřel Morelos a balon zapadl u levé tyče.

1 : 0
background 15’

Tak teď nám zvoní v uších i přes ohromný rachot! Aribo napálil z hranice vápna břevno!

6’

Začalo to zostra. Už v první minutě vyslali Rangers nepříjemný centr do vápna, balon ale lapil Holec, který dnes dostal přednost před Nitou.

1’

Zápas můžete sledovat na ČT sport.

Oba týmy už nastupují!

Základní jedenáctku trenéra Pavla Vrby už nyní najdete v záložce sestavy.

Hezký večer, sparťani!

Čeká nás veledůležitý zápas na půdě Rangers! V Případě vítězství si Sparta může zajistit postup do jarní fáze Evropské ligy.