Karlsson ideálně načasoval přihrávku na Minčeva, který prvním dotykem obstřelil vybíhajícího Veselého.

0 : 3
Karta - Martin Minčev
background 88’

Otrísal to zkusil ze šestnáctky, kdy měl před sebou otevřený prostor, ale jeho střela směřovala vysoko nad.

86’

Střídání

Erik Otrísal
#4
Marek Matocha
#10
81’

Střídání

Tomáš Jonáš
Tomáš Jonáš
#50
Michal Sáček
#16
80’

Střídání

Tom Ulbrich
Tom Ulbrich
#11
Martin Rolinek
#22
77’

#2
76’

Silný si dokázal zpracovat těžký míč a v těsnění obránce se dostal k zakončení. Nepříjemný pokus však nesměřoval do prostoru brány.

75’
|

Žlutá karta

# 8 Bronislav Stáňa
Rectangle Copy 8

Karta - Bronislav Stáňa
74’

Lutonský napřáhl z velké dálky, ale výrazně neohrozil Heču.

69’

Střídání

Marian Burda
#16
Jakub Kučera
#12
66’

Střídání

Michal Bednář
#3
David Pašek
David Pašek
#20
65’

Střídání

#11
Lukáš Haraslín
#22
64’

Vindheim zblokoval příležitost domácích ze slibné pozice. Opravdu, důležitý zákrok.

60’

Sáček vystřelil z dálky, ale jeho střela neměla gólové parametry.

59’

Domácí v poslední chvíli odvrátili rodící se šanci Sparty.

55’

Silný to vzal na sebe a střelou zpoza šestnáctky téměř skóroval. Míč minul bránu jen o pár milimetrů.

52’

Asistence: Filip Souček

Odražený míč z rohového kopu se dostal ke Sáčkovi, který ho neváhal vrátit zpět do pokutového území, kde našel hlavu Součka, který ještě posunul na Drchala. Ten stál na správném místě a bez problémů uklidil balon do sítě.

0 : 2
Karta - Václav Drchal
background 38’

Veselý musel zasahovat po přízemním centru Karlssna. Souček z následné dorážky prostřelil.

33’

Karlsson střílel po individuálním průniku, ale míč nesměřoval mezi tři tyče Veselého brány.

21’
Asistence: Lukáš Haraslín

Haraslín si potáhl míč po levé straně, přízemně odcentroval a na zadní tyči našel nabíhajícího Drchala, který se před odkrytou bránou nemýlil.

0 : 1
background 14’

Souček nebezpečně vystřelil. Brankář Veselý předvedl důležitý zákrok a nohou vyrazil míč.

13’

Silný vyzkoušel pozornost Heču dalekonosnou střelou a jen těsně minul pravou tyč brankáře rudých.

9’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas

Naším soupeřem bude SK Líšeň, momentálně čtvrtý tým tohoto ročníku druhé nejvyšší soutěže.

Hezký den, sparťani!

Vítejte u textového přenosu z utkání 3. kola MOL Cupu! Naší základní jedenáctku se dozvíte už teď v záložce sestava.