ReportážeWU-21

Prohra s Olomoucí

Ve třetím kole nadstavby Sparta podlehla Sigmě

Ve třetím kole skupiny o postup čekalo naši rezervu utkání se Sigmou Olomouc. Sparťanky, přestože měly převahu na míči, nedokázaly skórovat. Sigma naopak vytěžila ze svých šancí maximum a zvítězila 2:0.
Sparta většinu zápasu držela míč, ale kvůli nepřesnostem ve finální fázi se nedařilo skórovat. Pět minut před koncem prvního poločasu využila Olomouc svou šanci. Do úniku se dostala Veselá a se zakončením si poradila - 0:1. Sparťanky odcházely do kabin s jednogólovou ztrátou.
Do nadějné pozice se po změně stran dostala Dominika Plachá. V situaci, kdy šla sama na brankářka, ale neuspěla. V 66. minutě se v pokutovém území nejlépe zorientovala olomoucká Veselá a přidala druhou branku zápasu - 0:2. Sparta už nedokázala zareagovat a Olomouc si tak odvezla všechny tři body.