Vstupenky na odvetu s Shamrock Rovers jsou stále k dispozici na Enigoo.

ReportážeWU-18

Vysoká výhra nad Slováckem

K vítězství přispělo góly šest různých střelkyň

Naše dorostenky se v rámci 15. kola vydaly do Dolního Němčí, kde se utkaly s místním Slováckem. Sparťanky rozhodly zápas hned v prvním poločase, když nasázely soupeři pět branek. Ve druhé půli přidaly ještě dva góly a zápas tak skončil pro sparťanky vysokou výhrou 7:0.
Hodnocení trenérky Ivy Mocové: „Výsledek 0:7 asi mluví za vše. V podmínkách, kdy já byla na tribuně a asistent nemohl odcestovat, převzala vše do svých rukou vedoucí mužstva. Klobouk dolu, jak se s tím vypořádala. Od první minuty bylo vidět, že si holky jdou za vítězstvím. První gól přišel hned ve čtvrté minutě po trase Lesáková, Trachtová, Strašíková, to holky uklidnilo. Byly vidět krásné akce. Den vyšel Káje Krůtové, která se přeměnila ve vrchní nahrávačku holek, když zaznamenala čtyři asistence, které skončily gólem a další její servis byl nevyužit, jinak by bylo skóre ještě vyšší. K prvnímu zápasu nastoupila za dorostenky Terka Hotovcová z WU-15. Dnes za první půli velká pochvala holek.
Druhý poločas už ovlivnilo více střídání a nebyla taková souhra jako v první půli. Dvěma góly oslavila své narozeniny Naty Rupcová. Jak řekl kondiční trenér, dnes to mělo Slovácko těžké se dostat k naší bráně, neboť se muselo prosadit přes Lesy přes Hory.“
1. liga dorostenek, 15. kolo
1.FC Slovácko – AC Sparta Praha 0:7 (0:5)
Branky: 4. Strašíková, 19. Lesáková, 29. Daníčková, 34. Stibůrková z pen., 45. Trachtová, 87., 90. Rupcová
Sestava Sparty: Harantová – Trnovcová, Krůtová, Oudránová, Lesáková, Hotovcová, Daníčková, Balázsová, Stibůrková, Trachtová, Strašíková