Vstupenky na odvetu s Shamrock Rovers jsou stále k dispozici na Enigoo.

NovinkyWU-15

WU15: Vítězství s Poříčany a dvakrát nad Baníkem

Reportáže ze tří zápasů v uplynulém týdnu

V úterý 6. února si starší žákyně pozvaly do Satalic dívčí tým z Poříčan. Utkání mělo jednoznačný průběh. Sparťanky si vyzkoušely především útočné kombinace do plné obrany soupeře a nasázely celkem 14 branek.
6. 2. 2024, přípravné utkání
AC Sparta Praha WU15 – SK Poříčany 14:0
Branky: K. Murgačová 7, Josková 4, Lopatová, Svobodová, Hotovcová
Sestava: Šedivá, Josková, Ambrušová, Svobodová, Třeštiková, S. Murgačová, K. Murgačová, Hájková, Havlíčková, Hotovcová, Štroblová, Lerchová, Lopatová, Koblihová, Urbánková
O víkendu měly mladé sparťanky na programu dvojzápas s Baníkem Ostrava. Obě přípravná utkání skončila výsledkem 7:1.
Trenérské hodnocení sobotního duelu: “První poločas jsme byli více na míči než soupeř, dostávali jsme se do šancí především po dobré kombinaci a finální nahrávce za obranu. Několik takových samostatných úniků na brankářku jsme neproměnili.
Druhý poločas byl v držení míče lepší soupeř. I přesto jsme ho do vážnější šance nepustili a střely ze střední vzdálenosti kontrovala naše brankářka. My měli opět několik samostatných úniků, ale střelecky jsme se prosadili až v poslední desetiminutovce."
10. 2. 2024, přípravné utkání. Fotogalerie zde.
AC Sparta Praha WU15 – FC Baník Ostrava WU15 7:1
Branky ACS: K. Murgačová 3, Volhejnová 3, Koblihová
Sestava: Výrostková, Ambrušová, Matoušová, Třeštiková, Smutná, S. Murgačová, K. Murgačová, Volhejnová, Koblihová, Urbánková, Urbanová, Hájková, Fischerová
Komentář trenérů k nedělnímu zápasu: “Druhé utkání proti Baníku Ostrava nám vyšlo jen výsledkově, nedařila se nám kombinace a celkově jsme nebyli spokojeni s předvedenou hrou. Na druhou stranu bychom chtěli poděkovat mladším žákyním za pomoc se sestavou. Své první minuty si na velkém hřišti odehrály Emily Piovarči a Jana Voříšková a určitě nezklamaly.”