NovinkyWU-15

WU15: Výhra nad Duklou WU18

Cenný skalp v satalické zimní lize

Zimní liga v Satalicích pokračovala v neděli 22. ledna dalšími zápasy. Starší žákyně za sebou mají těžkou prověrku proti juniorce pražské Dukly, kde mimo jiné hraje hned několik sparťanských odchovankyň (do zápasu jich zasáhlo šest).
Velmi kvalitní zápas byl dlouho vyrovnaný a oba týmy pozorně bránily. Každému z týmů se podařilo v prvním poločase vytvořit pár šancí, ale žádná z hráček se nepodařilo skórovat.
Ve druhém poločase se začaly prosazovat domácí hráčky, když nejprve Lesáková našla před prázdnou brankou Drbohlavovou - 1:0. Následně aktivní Lesáková proměnila penaltu - 2:0. A třetí branku po individuální akci Balázsové dorazila za brankářku Šedinová - 3:0. Z vítězství se tak radovala patnáctka Sparty.
 Ve druhém zápase se střetla juniorka Roudnice proti žákyním Brna, kde Brňanky potvrdily roli favorita a zaslouženě vyhrály.
AC Sparta Praha WU15 – FK Dukla Praha WU18 3:0 (0:0)
Branky: Drbohlavová, Lesáková z pen., Šedinová
Sestava: Kvízová – Chládková, Oudránová, Strašíková, Trnovcová, Daníčková, Buriánková, Čuntová, Lesáková, Petráková, Drbohlavová, Balászová, Šumná, Šedinová