NovinkyWU-13

WU13:Na závěr tři body z Pardubic

Mladé sparťanky rozhodly již v první půli

Poslední podzimní kolo 1. ligy mladších žákyň odehrály sparťanky v Pardubicích.
I přes aktivní začátek z jejich strany to byly právě ony, kdo inkasoval jako první po chybě z rozehrávky od vlastní branky. Reakce na inkasovaný gól na sebe nenechala dlouho čekat a z velkého úhlu utaženou střelou na zadní tyč srovnala Martinů. O dvě minuty později pak střelu Kovářové z velké dálky gólmanka Pardubic pouze vyrazila před sebe a Chmelová pohotově dohrávala situaci před brankou dorážkou na 2:1.
I nadále se mladým sparťankám v první půli dařilo být aktivnějším týmem a ještě do konce poločasu se čtyřikrát prosadila Gablíková. Ve druhém poločase ze strany sparťanek tempo hodně opadlo, domácí hráčky se dokázaly jednou prosadit a gól z penalty za hosty přidala Gablíková. S podzimní částí ligy se tak sparťanky loučí výhrou 7:2.
1. liga mladších žákyň Čechy, 12. kolo
FK Pardubice – AC Sparta Praha 2:7 (1:6)
Branky: 4. Petráková, 43. Flekačová - 5. Martinů, 7. Chmelová, 12., 17., 30., 33., 62. z pen. Gablíková
Nominace: Mikanová, Kovářová, Martinů, Piovarči, Táborská, Kašparová, Chmelová, Gablíková, Řídkosilová, Jínová, Maxová, Zdeňková