Ligová fotbalová asociaceChance Liga
Informace

Kádr k zahájení přípravy

Skladba A-týmu pro první předsezonní fázi pod vedením Larse Friise

Sdílet

V úterý 18. června fyzické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, o den později první společný trénink na Strahově. Tak začne příprava A-týmu na nadcházející sezonu, už pod vedením nového hlavního trenéra Larse Friise. Jaká je pro úvodní část přípravného období skladba kádru A-týmu?
Zatím bez hráčů, kteří si plnili, nebo nadále plní reprezentační povinnosti, se bude na sezonu 2024/2025 připravovat mužstvo obhájců titulu. V úvodu pre-season tak absentují: Veljko Birmančević, Lukáš Haraslín, Ermal Krasniqi, Jan Kuchta, Qazim Laçi, Angelo Preciado a Martin Vitík.
Z hráčů, kteří strávili poslední období na hostování, obléknou v polovině června tréninkové vybavení ACS tito fotbalisté: Ondřej Kukučka (FK Pardubice), Martin Suchomel (FK Mladá Boleslav), Kryštof Daněk (FK Pardubice), Václav Sejk (Roda JC Kerkrade) a Tomáš Schánělec (FC Zlín).
Z B-týmu, který od zimní přestávky vede z lavičky bývalý asistent Briana Priskeho Luboš Loučka, byli k A-mužstvu povoláni Daniel Rus, Radek Šiler, Roman Mokrovics, Vojtěch Hranoš, Jakub Uhrinčať a Dalibor Večerka.
S týmem Larse Friise se bude na nový ročník od prvního dne připravovat David Pavelka, kterému dobíhá aktuální kontrakt a s vedením klubu finalizuje jednání o prodloužení smlouvy.
Kádr A-týmu AC Sparta Praha k zahájení přípravy
Brankáři
Jakub Surovčík
Peter Vindahl
Vojtěch Vorel
Obránci
Ondřej Kukučka
Filip Panák
Asger Sørensen
Jakub Uhrinčať
Dalibor Večerka
Jaroslav Zelený
Jan Mejdr
Matěj Ryneš
Martin Suchomel
Tomáš Wiesner
Záložníci
Kryštof Daněk
Vojtěch Hranoš
Adam Karabec
Roman Mokrovics
David Pavelka
Jakub Pešek
Daniel Rus
Lukáš Sadílek
Markus Solbakken
Michal Ševčík
Patrik Vydra
Útočníci
Victor Olatunji
Václav Sejk
Tomáš Schánělec
Radek Šiler
Indrit Tuci
Pozdější nástup (reprezentace):
Veljko Birmančević
Lukáš Haraslín
Ermal Krasniqi
Jan Kuchta
Qazim Laçi
Angelo Preciado
Martin Vitík
Zranění
Kaan Kairinen

Sdílet

    Další novinky