Ligová fotbalová asociaceChance Liga
Informace

Vstupenky na AIK

V úvodním přípravném utkání nové sezony se představíme na Letné

Sdílet

V sobotu 29. června odehrajeme první zápas v rámci letní přípravy na nadcházející ročník 2024/25. V epet ARENĚ vyzveme jeden z historicky nejslavnějších švédských klubů, stockholmské AIK. Výkop utkání je naplánován na 15 hodin.
Pro předplatitele Sparta UNLIMITED. začne prodej na zápas se švédským soupeřem v pondělí 24. června ve 12:00. Přednostního prodeje, v rámci kterého mají možnost zakoupit maximálně jednu vstupenku, mohou využít do úterý 25. června do 11:00.
Držitelé sezonních permanentek na nový ročník 2024/25 mají vstup na utkání zdarma.
Do volného prodeje půjdou vstupenky v úterý 25. června ve 12:00 hodin. Všechny vstupenky budou k dispozici za jednotnou cenu 300 Kč. Zakoupit je můžete ZDE.
Aby bylo možné provést nákup na Enigoo je nutné mít ověřené telefonní číslo. Ověřit si jej můžete ve vašem SPARTA iD v sekci „nastavení účtu“.
Vzhledem k souběžně běžícímu prodeji permanentek na sezonu 2024/25 bude nabídka vstupenek na toto utkání omezená. Prioritou je zajištění nejlepších dostupných míst pro fanoušky, kteří si vybírají svá místa na permanentku. 
V případě, že se na utkání nechystáte osobně, můžete sledovat živý přenos zápasu na našem webu. Ten bude k dispozici pouze předplatitelům Sparta UNLIMITED.

Sdílet

    Další novinky