NovinkyWU-15WU-13

Sparťanské dívky vyhrály nad Duklou vysokými rozdíly

Mladší i starší žákyně dohromady vstřelily 20 branek

Uprostřed týdne sparťanské starší i mladší žákyně změřily síly se soupeřkami z Dukly Praha. Obě naše kategorie jednoznačně zvítězily.
WU15
Po letní přípravě přivítaly sparťanské starší žákyně v prvním ligovém kole pražskou Duklu. První branka padla už ve druhé minutě. První poločas skončil rozdílem 6:0 a sparťanky nepřestaly útočit ani v tom druhém.

Dívky do patnácti let ještě přidaly sedm branek a zápas ovládly s celkovým skóre 13:0. Pěti brankami se blýskla Kateřina Murgačová.

AC Sparta Praha - FK Dukla Praha (13:0)
Góly: Murgačová K. 5x, Tájková 2x, Linhartová, Murgačová S., Smutná, Gablíková, Stanislavová, Urbánková

WU13
Mladší žákyně si s Duklou rovněž poradily vysokým rozdílem. První poločas ovládly poměrem 6:0. Ve druhém se trefily jen jednou a zápas vyhrály 7:0.
AC Sparta Praha - FK Dukla Praha (7:0)
Góly: Šilová 3x, Adamcová, Řidkosilová, Machová, Kurzweilová