Veletržní pohár – 1966/67
TJ Sparta ČKD Praha – Bologna 2:2
Sestava Sparty: Kramerius – Hudcovský, Tichý, Migas, Laciga, Dyba, Vojta, Pospíchal, Kvašňák, Jurkanin, Mašek.
Sparťané se v tomto utkání loučili se starým letenským stadionem a jejich přáním bylo podat kvalitní výkon a zvítězit. Podařil se jim však jen první záměr. Už ve třetí minutě se hosté dostali do vedení, ale Mašek brzy vyrovnal a celý tým rozehrál nádherný fotbalový koncert. Gólových šancí byla k vidění spousta, náš tým však po Italy proměněné penaltě využil pouze jednu z kopačky Pospíchala, která devět minut před koncem znamenala jen vyrovnání.
Bologna FC – TJ Sparta ČKD Praha 2:1
Sestava Sparty: Kouba (46. Kramerius) – Tichý, Migas, Laciga, Vojta, Kvašňák, Vrána, Veselý, Jurkanin, Mašek, Pospíchal.
Odveta na italské půdě se nám nepovedla. V první půli jsme byli lepším mužstvem, ale pokračovalo také zahazování brankových příležitostí. Jediný gól Jurkanina nestačil, porážka 1:2 znamenala vyřazení. „Rozhodla dost nešťastná remíza v Praze, kde nám chyběla troška sportovního štěstí. V Bologně jsme bojovali až do konce, ale Italové těsné vedení ubránili," řekl náš úspěšný střelec.
Veletržní pohár – 1969/70
Inter – TJ Sparta ČKD Praha 3:0
Sestava Sparty: Kramerius – Chovanec F., Gögh, Kessel, Migas, Táborský (18. Bouška J.), Tenner, Boučka S., Veselý (70. Dyba), Jarabinský, Jurkanin.
Do Itálie jsme neodjížděli s velkými nadějemi na úspěch. Přesto jsme se mu mohli přiblížit. Po hodině hry jsme si za bezbrankového stavu vypracovali obrovskou šanci, kterou se Jarabinskému bohužel nepodařilo proměnit. Poté už úřadovali domácí. Během několika minut vstřelili dvě branky a bylo rozhodnuto. Radost Italů jen ukazovala na to, jak moc si vítězství nad Spartou vážili. „Do Milána nás přijelo povzbudit skoro 500 fanoušků, kteří náš tým neustále celý zápas povzbuzovali,“ vzpomínal Václav Migas. Po inkasované třetí brance už však bylo k postupu hodně daleko. „Domů jsme se vraceli všichni smutní a vzpomínali na klíčové hráče Maška a Táborského, kteří pro zranění nemohli nastoupit. A také samozřejmě na Kvašňáka, který se v létě se Spartou rozloučil a odešel do belgického Racingu Mechelen.“
TJ Sparta ČKD Praha – Inter 0:1
Sestava Sparty: Kramerius – Chovanec F., Gögh, Semenďák, Migas, Hudcovský, Boučka S., Dyba (78. Bouška J.), Veselý, Jurkanin, Voborník.
Na Letné potvrdil Inter, jak velkým mužstvem je. Ve druhém poločase jsme útočili skoro se všemi hráči, ale italská obrana byla neprostupná. „Museli jsme si přiznat, že na kvalitního soupeře jsme prostě nestačili. V odvetě Inter předvedl chytrou a úspornou kopanou. Díky výborné obraně a naší nepřesné koncovce si zajistil vítězství i v odvetě,“ pokračoval v hodnocení dvojzápasu Migas.
Pohár vítězů pohárů – 1972/73
AC Milán – TJ Sparta ČKD Praha 1:0
Sestava Sparty: Brabec – Tenner, Chovanec Fr., Urban, Táborský, Bouška S., Stránský, Mašek, Veselý B., Kára (81. Hladík), Veselý J.
Na San Siru přihlíželo utkání 70 tisíc diváků a všichni se divili, že Sparta byla v určitých úsecích lepší. Několik šancí domácí obrana mařila jen s námahou a štěstím. Dokonce i zápasové statistiky hovořily ve prospěch našeho mužstva, které předvádělo technický a nebojácný fotbal. Nicméně jediný gól vstřelili Italové, když dvacet minut před koncem, v době velkého náporu Sparty, uspěl Chiarugi z ojedinělého útoku. A tak těšily jen oslavné ódy českého i zahraničního tisku na adresu našeho mužstva.
TJ Sparta ČKD Praha – AC Milán 0:1
Sestava Sparty: Brabec – Chovanec Fr., Urban, Táborský, Bouška S., Princ, Stránský, Mašek, Veselý B., Kára, Bartoň.
Vyprodaná Letná viděla v odvetě marný boj sparťanů, kteří měli místy až drtivou převahu a výhodu více než deseti rohových kopů. Avšak hosté pozorně bránili jednogólový náskok z Milána a po hodině hry zpečetili z rychlého protiútoku svůj postup. „Nemuseli jsme se stydět, byli jsme vyřazeni se ctí. Mimochodem Milán potom ve finále porazil Leeds United a získal svou druhou trofej v této soutěži,“ připomíná Mašek.
Pohár mistrů – 1984/85
Juventus – TJ Sparta ČKD Praha 3:0
Sestava Sparty: Stejskal – Bielik, Chovanec, Straka – Pokluda (57. Denk), Calta, Berger, Hašek, Beznoska (62. Jarolím) – Griga, Novák.
Italský mistr a čerstvý držitel Superpoháru byl právem považován za evropského premianta, takže naše mužstvo odjíždělo do Turina jen s malými nadějemi na pěkný výsledek. Přesto Sparta začala nebojácně, dirigent Berger předčil legendárního Platiniho, ale k zakončení některých vydařených akcí se nedostávala, což však platilo i pro domácí. Ti se k první střele dostali až v 37. minutě po kopu z rohu a hned znamenala jejich vedení. Po přestávce Sparta zvýšila aktivitu, ale místo vyrovnání přišla v 67. minutě druhá sprcha, po níž Italové převzali taktovku a sedm minut před koncem skórovali potřetí.
TJ Sparta ČKD Praha – Juventus 1:0
Sestava Sparty: Stejskal – Bielik, Chovanec, Straka, Hašek – Calta, Berger, Jarolím – Denk (46. Pokluda), Griga, Novák.
Na vyprodané Letné a za vytrvalého deště začal náš tým velkým náporem, přišpendlil evropskou „jedničku“ před pokutové území a pilně střílel. Italská obrana se však proměnila v neprostupnou hradbu těl a co prošlo, to pochytal skvělý Bodini. K obávaným rychlým protiútokům se hosté dostávali jen zřídka. Po přestávce tlak Sparty pokračoval, obrovské šance neproměnili Griga a Calta, ale gólu v italské síti se diváci přece jen dočkali. V 78. minutě Nováka jeden z obránců zastavil faulem a Berger penaltu bezpečně proměnil. V závěrečných minutách sparťané připravili italskému šampionovi doslova peklo, ale na skóre už se nic nezměnilo. Sparta zvítězila zaslouženě, o její převaze svědčí 14 rohových kopů a stejný počet střel mezi tyče.
Pohár vítězů pohárů – 1992/93
AC Sparta Praha – Parma Calcio 1913 0:0
Sestava Sparty: Kouba – Horňák, Chovanec, Vrabec – Němec, Nedvěd (82. Votava), Vonášek, Frýdek, Mistr – Dvirnyk, Siegl.
Italové přijeli do Prahy ke čtvrtfinále soutěže s velice silným mužstvem, které odborníci srovnávali s Barcelonou. Bezgólová remíza se pak stala zrcadlem pravdy. Především jejich obrana fungovala dokonale a nezapomínali ani na nebezpečné brejky. Sparta naopak vsadila na velkou bojovnost.
Parma Calcio 1913 – AC Sparta Praha 2:0
Sestava Sparty: Kouba – Horňák, Chovanec, Novotný, Vrabec – Němec, Bílek, Frýdek (70. Mistr), Vonášek – Dvirnyk (46. Nedvěd), Siegl.
V odvetném střetnutí byli Italové rychlejší, tvrdší v osobních soubojích, tradičně perfektní v obranné činnosti a každá jejich akce znamenala nebezpečí pro Koubovu branku. Šli tvrdě za svým cílem, dvěma góly v první půlhodině si zajistili potřebný klid a sparťany do šancí nepouštěli. Nakonec si dokráčeli až k celkovému vítězství.
Pohár UEFA – 1995/96
AC Milán – AC Sparta Praha 2:0
Sestava Sparty: Kouba – Týce, Novotný, Řepka, Horňák – Budka, Frýdek, Mistr, Nedvěd – Lokvenc, Koller (72. Svoboda Z.).
Trenér Jozef Jarabinský stanovil svým svěřencům přísnou defenzivní taktiku. Šlo o totální destrukci, za kterou náš tým také sklidil dost velký pískot. Italové byli sice známými mistry obrany, ale znali i způsoby, jak ji zdolat. A tak do přestávky výborný Weah poslal domácí do vedení a po změně stran přidal i druhý gól.
AC Sparta Praha – AC Milán 0:0
Sestava Sparty: Kouba – Horňák, Požár, Řepka, Frýdek (76. Koller) – Budka, Mistr, Svoboda Z,, Vonášek, Nedvěd – Lokvenc.
V prosincové Praze se hrálo na zmrzlém terénu, ale Italy to nerozhodilo. Z velice dobré obrany přecházeli do rychlých protiútoků. Sparťané se za svůj výkon nemuseli stydět a bezbrankovou remízu šlo považovat za solidní výsledek.
Pohár vítězů – 1996/97
ACF Fiorentina – AC Sparta Praha 2:1
Sestava Sparty: Čaloun – Horňák, Řepka, Novotný, Votava – Mistr, Svoboda Z. (84. Gunda), Svoboda V. (76. Obajdin), Frýdek, Gabriel (65. Lokvenc) – Siegl.
Naše mužstvo už po sedmi minutách prohrávalo 0:1 a druhým gólem si domácí pojistili vítězství. V závěru zápasu Siegl sice hlavičkou zaznamenal kontaktní gól, ale na další střelecký pokus už nebyl čas.
AC Sparta Praha – ACF Fiorentina 1:1
Sestava Sparty: Čaloun – Horňák, Řepka, Novotný, Votava – Mistr (72. Obajdin), Svoboda Z., Frýdek, Svoboda V. (82. Gabriel) – Siegl, Lokvenc.
Odveta začala pro Spartu přímo pohádkově, neboť už v 5. minutě skóroval Lokvenc. Ve vzduchu visel i druhý gól, ale hosté se častěji dostávali do blízkosti naší branky a podařilo se jim vyrovnat. Sparťané odcházeli ze zápasu s pocitem křivdy. Anglický sudí byl na ně výrazně přísnější a bez potrestání nechal i ošklivý faul na Siegla v pokutovém území.
Liga mistrů – 1997/98
AC Sparta Praha – Parma Calcio 1913 0:0
Sestava Sparty: Poštulka – Čížek (46. Gabriel), Řepka, Novotný, Hašek – Baranek, Němeček, Mistr (71. Ľalík), Svoboda Z. – Siegl (86. Obajdin), Lokvenc.
Italové podali na Letné především po taktické stránce výborný výkon. Více gólových příležitostí mělo naše mužstvo, ale brankář Buffon své spoluhráče několikrát podržel. Plichta nakonec nebyla špatným výsledkem, neboť hosté přijeli do Prahy hned s několika reprezentanty.
Parma Calcio 1913 – AC Sparta Praha 2:2
Sestava Sparty: Poštulka – Čížek, Gabriel (70. Němeček), Řepka, Novotný, Horňák, Baranek (62. Obajdin), Mistr (50. Lokvenc), Votava, Svoboda Z., Siegl.
V Parmě se zrodilo nevídané drama. Až do 89. minuty vedli domácí 1:0, ale těsně před koncem Novotný a v nastaveném čase Obajdin otočili skóre na 2:1 pro Spartu. Potom však švédský sudí Sundel nařídil penaltu, ze které domácí vyrovnali.
Liga mistrů – 2000/01
Lazio Řím – AC Sparta Praha 3:0
Sestava Sparty: Poštulka – Horňák, Novotný, Bolf, Grygera – Mynář (46. Labant), Svoboda Z. (78. Koloušek), Jarošík, Rosický – Kincl (82. Siegl), Obajdin.
Hvězdná sestava italského týmu čítající také Pavla Nedvěda byla na domácí půdě jasným favoritem a svoji roli také potvrdila. Nejprve sice zahrozili sparťané, ale pak se dvakrát vyznamenal brankář Poštulka. Ve 35. minutě však na Inzaghiho střelu už nedosáhl. Ve druhé půli si domácí dalšími dvěma góly vítězství pojistili.
AC Sparta Praha – Lazio Řím 0:1
Sestava Sparty: Blažek – Grygera, Novotný, Bolf, Labant – Papoušek, Svoboda Z. (61. Prohászka), Hašek M. (86. Mynář), Jarošík, Rosický – Siegl (81. Kincl).
Na Letné viděli diváci vyrovnané utkání se slibnými šancemi na obou stranách. Jednu z nich ve 43. minutě zužitkoval Ravenelli. Na začátku druhého dějství byla aktivnější Sparta, ale své šance nevyužila a jen zásluhou brankáře Blažka prohrála pouze o gól. Závěr zápasu totiž patřil Italům.
Liga mistrů – 2003/04
Lazio Řím – AC Sparta Praha 2:2
Sestava Sparty: Blažek – Flachbart, Hübschman, Johana, Labant – Sionko (87. Michalík), Kováč, Pergl, Zelenka (90. Krmaš) – Poborský, Kincl (85. Gluščevič I.).
O přestávce prvního utkání v Římě byli sparťané nadmíru spokojeni. Ve 27. minutě poslal náš tým do vedení Sionko a ve 35. minutě Poborský zvýšil na 2:0. Domácí sice zásluhou Inzaghiho dvou branek vyrovnali, ale i remíza byla z postupového hlediska ze základní skupiny velice nadějná.
AC Sparta Praha – Lazio Řím 1:0
Sestava Sparty: Blažek – Pergl, Hübschman, Johana, Labant – Poborský, Kováč, Zelenka, Michalík (73. Kincl) – Sionko (89. Jun), Gluščevič I. (85. Ježek).
První gólová šance se zrodila až ve 28. minutě po střele Poborského, kterou brankář hostí jen s námahou vyrazil. Po přestávce měli další možnosti ke skórování Zelenka i Gluščevič, ale v 60. minutě převzali otěže hry hosté a dostali Spartu pod velký tlak. Několikrát se vyznamenal Blažek a jednou mu pomohla tyč. Závěr zápasu už patřil znovu nám. Nejprve Kováčova střela tečovaná Gluščevičem orazítkovala břevno a ve druhé minutě nastavení Kincl po Poborského centru poslal míč hlavou do sítě! Následoval výbuch nespoutané radosti a postup do jarního osmifinále...
Liga mistrů – 2003/04
AC Sparta Praha – AC Milán 0:0
Sestava Sparty: Blažek – Pergl, Hübschman, Johana, Labant – Poborský, Kováč, Zelenka (90. Sivok), Michalík – Štajner (85. Gluščevič V.), Gluščevič I. (73. Baranek).
...kde jsme se střetli s AC Milán. Italové přijeli do Prahy s pověstí velkého mužstva, ale sparťané se snažili udělat vše pro výsledek, který by jim před odvetou zajistil ještě určitou naději na postup do čtvrtfinále. V obou týmech dominovaly obranné řady, gólových šancí bylo poskrovnu, takže remíza byla spravedlivým vyjádřením sil obou mužstev.
AC Milán – AC Sparta Praha 4:1
Sestava Sparty: Blažek – Pergl, Hübschman, Johana, Labant – Poborský, Kováč, Sivok, Zelenka (57. Jun) –Michalík (71. Gluščevič V.), Štajner (88. Poledica).
Teoretická šance na postup žila na milánské půdě dost dlouho. Na vedoucí gól domácích totiž stejným způsobem odpověděl Jun. Ještě v 66. minutě byl stav 1:1 a my bychom tím pádem postupovali do čtvrtfinále. Během dalších dvaceti minut však nejprve Shevchenko dvěma brankami a po něm ještě Gattuso upravili skóre na konečných 4:1 pro domácí.
Evropská liga – 2010/11
AC Sparta Praha – US Palermo 3:2
Sestava Sparty: Blažek – Hoheneder, Řepka, Brabec, Pamič – Podaný, Sionko (90. Kadeřábek), Kladrubský, Adiaba – Kadlec V. (82. Třešňák), Wilfried (90. Kweuke).
Když Kladrubského centr Bony Wilfried hlavou poslal do italské sítě, byli hosté viditelně zaskočeni, nicméně do přestávky se jim podařilo vyrovnat. Ve druhé půli nejprve Argentinec Pastore ohrozil sparťanskou branku střelou do břevna, ale odpověď našeho mužstva zásluhou Kladrubského byla přesnější – 2:1. A brzy bylo ještě veseleji. Na přihrávku Podaného si naběhl Kadlec a bylo to o dva góly. Hosté pak dosáhli jen kontaktního snížení.
US Palermo – AC Sparta Praha 2:2
Sestava Sparty: Blažek – Kušnír (70. Kadlec V.), Řepka, Brabec, Pamič – Kladrubský, Vacek, Kucka, Podaný (83. Zeman) – Wilfried, Kweuke (90. Hoheneder).
V Palermu hned první střela z hranice velkého vápna skončila za Blažkovými zády. Sparťané se pak sice dostali do dvou nebezpečných akcí, ale k vyrovnání nevedly. Druhá půle začala skvěle. Za faul na Wilfrieda nařídil sudí penaltu, kterou Kladrubský proměnil. Domácí však šli také z penalty znovu do vedení, ale v 63. minutě centr Vacka poslal Kucka do sítě a upravil tak skóre na konečných 2:2.
Evropská liga – 2014/15
SSC Neapol – AC Sparta Praha 3:1
Sestava Sparty: Bičík – Kadeřábek, Kováč, Brabec, Costa – Mareček, Matějovský, Hušbauer (78. Bednář), Dočkal (75. Konaté), Krejčí – Lafata (85. Schick).
Přestože Sparta začala v Neapoli trochu ustrašeně, ujala se ve 14. minutě po střele Hušbauera vedení. O devět minut později však domácí z penalty vyrovnali a hned na začátku druhé půle šli do vedení. Třetí gól pak přidali deset minut před koncem. Zdramatizovat zápas se už našemu týmu nepodařilo.
AC Sparta Praha – SSC Neapol 0:0
Sestava Sparty: Štěch – Kadeřábek, Brabec, Holek, Costa – Mareček, Matějovský (90. Vacek), Hušbauer (72. Přikryl), Dočkal, Krejčí – Lafata.
Na Letné svedla Sparta s Italy vyrovnanou bitvu, v níž měla i mírně navrch a vytvářela si šance. V první půli nejprve Hušbauer trefil břevno, při Lafatově střele se vyznamenal brankář Cabral a Krejčího pokus vyhlavičkoval jeden z obránců z brankové čáry. Ani po přestávce se obraz hry nezměnil, břevno pomohlo Italům i při střele Matějovského.
Evropská liga – 2015/16
AC Sparta Praha – Lazio Řím 1:1
Sestava Sparty: Bičík – Zahustel, Brabec, Holek, Costa – Mareček, Vácha, Frýdek – Dočkal (59. Fatai), Krejčí –Lafata (61. Juliš).
Na téměř vyprodaném letenském stadionu viděli diváci v březnovém osmifinálovém střetnutí oba góly už v prvním poločase. Ve 13. minutě Frýdek krásnou střelou zařídil Spartě vedení a sedm minut před přestávkou po rohovém kopu Parolo vyrovnal. Po změně stran hosté pozorně bránili a skóre se již neměnilo.
Lazio Řím – AC Sparta Praha 0:3
Sestava Sparty: Bičík – Zahustel, Brabec, Holek, Costa – Dočkal, Mareček, Vácha (70. Matějovský), Frýdek, Krejčí (82. Fatai) – Juliš (57. Konaté).
Odvetu na olympijském stadionu v Římě rozehráli sparťané senzačně. Už v 9. minutě Dočkal parádní střelou z hranice vápna poslal míč do italské sítě a o dvě minuty později ho technickou střelou napodobil Krejčí. Sparta tedy více než nečekaně vedla 2:0, ale brankář Bičík měl přitom dost práce. Domácí byli aktivnější, několikrát vážně ohrozili sparťanskou branku, ale její strážce byl nepřekonatelný. Těsně před závěrem prvního poločasu Frýdek našel volného Juliše, který pohotovým volejem zvýšil na 3:0! Po přestávce sparťané pozorně bránili a na skóre už se nic nezměnilo, takže se slavil postup do čtvrtfinále.
Evropská liga – 2016/17
AC Sparta Praha – Inter 3:1
Sestava Sparty: Koubek – Karavaev, Mazuch, Holek, Kadlec M. (73. Pulkrab) – Čermák (87. Lafata), Frýdek (66. Juliš), Sáček, Holzer – Dočkal – Kadlec V.
O půl roku později nám los určil v základní skupině Evropské ligy opět italského soupeře. A veselo bylo velice brzy. Už v sedmé minutě totiž Václav Kadlec po Dočkalově přihrávce poslal Spartu do vedení. Naši hráči byli aktivní, nechyběl jim potřebný důraz a soupeři nenechávali ani kousek prostoru. Ještě v první půli se znovu trefili do černého. Frýdek rozehrál standardku na volného Kadlece a ten opět nezaváhal. V úvodu druhého poločasu nejprve Karavaev rozvlnil boční síť a Kadlecova střela skončila těsně nad břevnem. Potom však Inter vložil všechny své síly do ofenzívy a v 71. minutě Palacio snížil. Avšak už za pět minut Holek hlavou zvýšil na 3:1, což Italy definitivně zlomilo. „Věřil jsem, že když podáme výkon na hranici svých možností, tak jsme schopni je potrápit, což se potvrdilo,“ usmíval se trenér David Holoubek.
Inter – AC Sparta Praha 2:1
Sestava Sparty: Koubek – Karavaev, Mazuch, Kadlec M., Costa – Juliš (89. Dudl), Holek, Dočkal, Mareček, Čermák (79. Sáček) – Lafata (74. Pulkrab).
Už před odvetou v Miláně měla Sparta postup do osmifinále jistý, ale za dosavadním úspěšným vystoupením chtěla udělat pěknou tečku. První vzrušení nastalo v 11. minutě, kdy Palacio tvrdou střelou jen těsně minul břevno Koubkovy branky. Inter byl dál aktivnější a v 23. minutě se zásluhou Edera ujal vedení. Sparťané se snažili o zlepšení své útočné činnosti, ale ve finální fázi se jim dlouho nedařilo. Teprve v 54. minutě poprvé vystřelili na italskou branku a hned se radovali. Dočkal našel centrem volného Marečka a ten hlavou vyrovnal. A o deset minut později mohlo být ještě lépe. Za faul na Lafatu nařídil belgický sudí penaltu, ale Dočkalovu střelu k tyči brankář domácích vyrazil. V závěru zápasu se už hrálo spíš jen u půlicí čáry, obě mužstva byla s remízou zřejmě spokojena. Jenže v 90. minutě se velice aktivní Eder dostal s míčem do velkého vápna a poslal ho k pravé tyči, kam Koubek nedosáhl.
Evropská liga – 2020/21
AC Milán – AC Sparta Praha 3:0
Sestava Sparty: Heča – Sáček, Čelůstka, Lischka (80. Plechatý), Hanousek – Vindheim, Dočkal (90. Patrák), Trávník (80. Karabec), Pavelka, Krejčí (63. Karlsson) – Juliš (63. Kozák).
Italové měli od prvních minut převahu a vytvořili si řadu šancí. Do přestávky sice gólem z 24. minuty vedli jen 1:0, ale neproměnili penaltu a několika pěknými zákroky podržel náš tým brankář Heča. Když ve druhé půli po dalších brankách domácí polevili, dostali jsme se do hry, ale v koncovce se nám nedařilo. „Mohlo to být i horší. U vlastní branky jsme kombinovali dozadu, což samozřejmě nemohlo vést k dobrému výsledku,“ nešetřil kritikou trenér Václav Kotal.
AC Sparta Praha – AC Milán 0:1
Sestava Sparty: Heča – Vitík, Plechatý, Lischka – Wiesner, Sáček (82. Krejčí), Souček, Karabec (46. LK37), Polidar – Minčev (66. Karlsson), Plavšič (66. Juliš).
Hosté začali náporem a ve 23. minutě se ujali vedení. Sparta mohla vyrovnat v 57. minutě, kdy byl LK37 sám před brankářem, ale ten stačil vyběhnout a střelu vyrazit. Náš tým se snažil, ale v 77. minutě ho přibrzdilo vyloučení Plechatého. O devět minut později se sparťané u německého rozhodčího Sieberta marně dožadovali penalty za ruku jednoho z obránců. Největší šanci měl ve třetí minutě nastavení Karlsson, který běžel sám na brankáře. Jeho střelu ale stačil chytit. „Byla to moje premiéra v základní sestavě a moc jsem si zápas užil. Úplně spokojený však nejsem, všechno jsem dobře neřešil,“ přiznal Martin Vítík, který předtím v lize nehrál ještě ani minutu.