Držitelka double Ellie Ospeck prodloužila na Letné svou smlouvu. Nadále ji tak budeme vídat nejen na ligových trávnících.
Ellie přišla do klubu v létě minulého roku a stala se jednou z podstatných postav úspěchu sparťanek v uplynulé sezoně. V lize nastřílela v 17 utkáních 10 branek. V UWEC se prosadila proti Ferencvárosi a v domácím poháru vstřelila důležitý gól v rámci semifinále proti Slovácku.