78’

Žlutá karta

73’

Znovu Tetteh!

Další velká šance Tetteha. Tetnokrát k němu propadl míč na zadní tyč po rohu, v pádu zakončil těsně vedle.

Roman Květ
Miroslav Slepička
66’

Roman Květ #19
Miroslav Slepička #10
65’

Další šance Tetteha

O dvě minuty byl Tetteh v prakticky totožné pozici jako před chvílí. Tentokrát možná i s lehkou tečí brankáře trefil břevno.

63’

Obrovská šance Sparty!

Nejprve střílel po skvělé průnikové přihrávce Kangy Tetteh, jeho střelu ale vyrazil Kočí. O chvíli později zakončoval z dobré pozice Frýdek, ale jeho pokus gólman opět vyrazil.

54’

Neuznaný gól

Z prvního rohu nic nebylo, z toho následného ale ano. Brankář domácích míč vyboxoval před vápno, odkud ho hlavou uklidil do sítě krásným lobem Hašek. Krejčí ale bránil v ofsajdu brankáři ve hře a branka neplatila.

51’

Střela Frýdka

Domácí zachybovali v rozehrávce u vlastního vápna, Hašek vybojoval míč pro Frýdka a ten vypálil. Jenže jeho pokus zblokoval na roh Tregler.

47’

Střela Zemana

Druhý poločas odstartoval pokusem Zemana, který ale letěl nad branku.

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
45’

Hlavička Frýdka

Na centr Kangy si naskočil Frýdek, Kočí ale míč dokázal vyrazit.

30’

Vedeme 1:0

Góóóól! Jdeme do vedení, po přízemní centru do vápna od Hanouska si mmíč našel Martin Hašek a narval ho do sítě!

Gól - Martin Hašek
30’

GÓL

Martin Hašek #21 | Midfielder
Card - Ladislav Krejčí
24’

Žlutá karta

Ladislav Krejčí #37 | Midfielder
23’

Dramé pohrozil

Poprvé vážně pohrozila Příbram. Kanga ztratil míč, Dramé svou pohotovou střelu opřel o bránícího Krejčího a míč těsně přelétl pravý horní roh Hečovy branky.

21’

Pokus Sáčka

Centr zleva odrazila domácí obrana mimo vápno, kde míč vyplaval před Sáčka. Jeho pokus ale neprošel hradbou obránců.

Card - Jan Rezek
21’

Žlutá karta

Jan Rezek #21
19’

Hlavička Hložka

Po rohu hlavičkoval Hložek, míč nad břevno vyškrábl pohotový Kočí.

19’

Haškův brejk

Martin Hašek dostal za obranu přihrávku do sprintu, vytěžil z toho jen další roh.

Card - Marko Alvir
16’

Žlutá karta

Marko Alvir #77
15’

Kanga chvíli ze hry

Sparta teď chvíli musela hrát v deseti, protože Kanga měl nějaký problém s ústrojí. Už je ale zpět ve hře.

9’

Střela Kangy

Tetteh na hranici vápna předl míč Kangovi, aby mohl střílet ze své oblíbené pozice. Jenže míč poskočil a střela tak míříla hodně mimo.

4’

Z rohu nic

Z rohové kopu jsme nic nevytěžili, zůstáváme ale v držení míče.

3’

Budeme mít roh

Hanousek měl spoustu času na rozmyšlení příhrávky do vápna na Haška, ten odrazil míč od soupeře do zámezí.

1’

Ofsajd Tetteha

Tetteh se už už po průnikové přihrávce cpal do zakončení, byl ale v ofsajdu.

0’

Rezkův pokus

Rezek se v rychlém brejku pokusil vysunout Alvira, u míče byl ale první Heča.

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Nástup

Oba dva týmy nastoupily na trávník a utkání tak za pár okamžiků začne.

Začínáme za hodinu

Utkání začne v 17:00, kromě našeho textového přenosu ho můžete sledovat na O2 TV nebo v našem audiokomentáři na adrese live.sparta.cz!

Sestava

V sestavě Sparty je několik změn, zranění nepustila do hry Hancka a Kayu. Na stoperu nastupuje Mandjeck, na levém křídle Frýdek, v obraně Hanousek a na hrotu útoku Tetteh.

Poslední vzájemný zápas

Proti Příbrami jsme v této sezoně už jednou hráli, doma jsme po brankách Costy a dvou trefách Kangy z penalty vyhráli 3:0.