GÓL

Lukáš Juliš #39 | Forward
80’

GOOOOOL!

Karlsson utekl po levé straně a skvělým centrem našel ve vápně volného Juliše. Ten si s nabídnutou šancí skvěle poradil a dává svůj pátý gól v Evropské lize!

Ladislav Krejčí
Michal Trávník
76’

Ladislav Krejčí #9
Michal Trávník #25
70’

Karlsson pelášil po levé straně a dostal se až k vápnu, místo přihrávky na obsazeného Juliše zkusil zakončení. Bohužel minul zařízení.

Tom Rogić
Scott Brown
67’

Tom Rogić #18
Scott Brown #8
Filip Souček
Dávid Hancko
67’

Filip Souček #6
Dávid Hancko #33
66’

Dávid Hancko má zdravotní problémy a odchází z hrací plochy.

64’

Uf. Ntcham se dokázal ve vápně zbavit Hancka a přihrál volnému Édouardovi. Střelce první branky vychytal Nita.

58’

Christie si zaběhl za obranu, u přihrávky byl naštěstí dřív Nita.

Card - Ladislav Krejčí
57’

Žlutá karta

Ladislav Krejčí #37 | Midfielder
51’

Christie vypálil z hranice vápna. Jeho křížná střela naštěstí minula levou tyč Nitovy branky.

48’

Édouard se postavil k přímému kopu a dobře trefil prostor u levé tyče, tam se ale skvěle dokázal dostat mrštný Nita!

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
45’

Sparta otočila průběh prvního poločasu a do kabin si nese vedení 2:1.

End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
45’

TYČ!

Obrovská škoda na konci první půle! Dočkal z přímého kopu skvěle našel LK37, ten bohužel orazítkoval jen brankovou konstrukci!

45’

Nastavení

Minuta navíc.

38’

GÓL

38’

GOOOOOL!

Sparta otáčí zápas! Dočkal skvělým pasem na zadní tyč našel Juliše, který se dostal k míči i přes obránce a protlačil jej do sítě!

34’

Ntcham se dostal k zakončení ve vápně Sparty, netrefil ale branku.

Gól - Dávid Hancko
27’

GÓL

Dávid Hancko #33 | Defender
27’

GOOOOOL!

A je vyrovnáno! Po rohovém kopu Dočkala se ve zmatku ve vápně skvěle zorientoval Pavelka a poslal balon před sebe, tam ho zachytil Dávid Hancko a vyrovnal střelou k pravé tyči.

21’

Juliš si udělal na hraně vápna prostor ke střele a vypálil. Bain jeho pokus k pravé tyči zastavil.

19’

Dočkal skvělou přihrávkou našel do vápna nabíhajícího Trávníka. Ten zřejmě prováhal správný čas na zakončení. Vystřelil přes obránce, pokus byl ale slabý a Bain jej v klidu chytil.

Gól - Odsonne Édouard
15’

GÓL

15’

Gol Celticu

Celtic jde do vedení. Édouard se z levé strany dostal do vápna, kde se ho pokoušel zastavit Hancko. To se bohužel nepovedlo, Édouard vyslal křížnou střelu, která se otřela o tyč a skončila za zády Florina Nity.

11’

Kalrsson centroval z levé strany a našel volného Vindheima. Ten měl trochu času na hlavičku, bohužel ji ale nedokázal usměrnit mezi tři tyče.

6’

To je škoda! Karlsson to zkusil ze své oblíbené pozice. Křížná střela bohužel minula levou tyč

5’

Rychlý protiútok Sparty. Trávník našel centrem Karlssona, ten se snažil vyslat průnikovku na Juliše, balon byl ale příliš dlouhý.

0’

Začátek zápasu

Utkání začalo! SPARTA DO TOHO!

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Utkání začíná už za pět minut!

Celtic zatím získal jediný bod. Jeho gólová bilance je 4:9.

Sparta má na svém kontě po třech zápasech tři body a skóre 5:8.

První vzájemný zápas skončil před třemi týdny v Celtic Parku naší výhrou 4:1.

Hezký večer, sparťani!

V 18:55 nastoupí Sparta ke čtvrtému utkání základní skupiny Evropské ligy! Naším soupeřem bude doma na Letné skotský Celtic.