End of the second half

The second half has ended 90:00 | 2. Half
90’

Střela Trávníka

Tetteh rozjel protiútok, předal míč dalšímu střídajícímu hráči Graiciarovi. Ten mohl asi sám pálit, ale ještě přihrával Trávníkovi, který překopl branku.

Martin Graiciar
Srdjan Plavšić
87’

Substitution

Martin Graiciar #6
Srdjan Plavšić #22
Number of viewers

14123 GENERALI Arena | 18.08.2019 16:37:11
79’

A Tetteh potřetí

Benji si s obranou Baníku dělá, co chce. Problém je ale zakončení. Teď šel znovu sám na Budinského, ten jeho pokus skvěle vyrazil. K dorážce se pak dostal Hašek, i s jeho pokusem si ale ostravský brankář poradil.

79’

Znovu Tetteh

Vzápětí měl Tetteh další šanci, když si obhodil ve vápně soupeře a z úhlu vypálil. Trefil ale jen boční síť.

Ladislav Krejčí
Georges Mandjeck
78’

Ladislav Krejčí #37
Georges Mandjeck #40
Benjamin Tetteh
Libor Kozák
77’

Benjamin Tetteh #30
Libor Kozák #18
75’

Střela Tetteha

Čerstvý Tetteh vlétl na trávník do unavené obrany Ostravy a hned se mohl prosadit. Zpoza vápna zakončil svůj brejk tvrdou střelou, Budinský se natáhl a vyrazil ji.

Milan Baroš
Rudolf Reiter
73’

Milan Baroš #27
Rudolf Reiter #77
71’

Přímák Plavšiće

Srdjan Plavšić se postavil k přímému kopu z dobré pozice kousek před vápnem. Míč kroutil hezky přes zeď, o kousek ale netrefil a míč letěl vedle pravé tyče.

Milan Jirásek
Robert Hrubý
65’

Milan Jirásek #17
Robert Hrubý #10
Card - Carlos Dyjan de Azevedo
63’

Žlutá karta

Carlos Dyjan de Azevedo #91
Dame Diop
Tomáš Smola
59’

Dame Diop #8
Tomáš Smola #13
58’

Centr Plavšiće

Plavšić vyslal z přímého kopu z levé strany pěkný ostrý centr, Hankovi chyběl kousek, aby ho trefil.

56’

Sparta má převahu

I na startu druhého poločasu máme navrch, zatím tomu ale chybí jasná šance. Teď vypálil Sáček, jeho pokus byl ale ve vápně zblokovaný.

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
39’

GÓÓÓÓÓÓÓĹ

A znovu Martin Hašek! Radaković vyslal dlouhý centr z hloubi hřiště, Kozák šel do souboje a míč propadl až k Haškovi. Ten svou hlavičkou přehodil Budinského a počkal si, až balon spadne do sítě. 2:0!!!

Gól - Martin Hašek
39’

GÓL

Martin Hašek #21 | Midfielder
36’

Kozák!

Prakticky vzápětí Hašek lobem oslovil za obranou číhajícího Kozáka. Ten byl najednou sám ve vápně, možná si myslel, že je v ofsajdu. Rozhodčí ale praporek nezvedl, Kozák nicméně stejně branku netrefil.

35’

Hlava Hrubého

Teď nacentroval Kuzmanović do vápna a v něm si udělal prostor Hrubý. Jeho hlavičku k tyči zlikvidoval Nita.

Card - Martin Fillo
34’

Žlutá karta

Martin Fillo #7
Card - Tomáš Smola
27’

Žlutá karta

Card - Libor Kozák
27’

Žlutá karta

Libor Kozák #18 | Forward
27’

Mandjeck zraněný

Po loktu Kuzmanoviće zůstává na zemi ležet Mandjeck. Na první pohled to vypadalo jako jasná červená karta, rozhodčí ale neviděl ani faul.

17’

Adam Hložek míč zprava přivedl až do středu hřiště, kde ho nechal na střelu Michalu Trávníkovi. Ten zakončil zpoza vápna v pádu vedle branky.

14’

Trávníkův přímý kop

Michal Trávník krásně zakroutil svůj přímý kop na zadní tyč, kde si nabíhal Uroš Radaković. Ten se protlačil přes obránce a napálil míč do postranní sítě. Rozhodčí ale mával ofsajd.

Card - Václav Procházka
12’

Žlutá karta

Václav Procházka #24
10’

GÓÓÓÓÓÓÓÓL

Mandjeck ve středu hřiště pod tlakem skvěle předal míč Haškovi, který si ho přichystal na střelu a přesným pokusem k tyči otevřel skóre!

10’

GÓL

7’

Přihrávka Sáčka

Sáček dlouhou přihrávkou hledal za obranou Haška, ten ale ani při vyvinutí obrovské rychlosti nebyl u balonu dřív než Budinský.

4’

Akce Plavšiće

Mandjeck předal ve středu hřiště míč Trávníkovi, ten následně na kraji oslovil Plavšiće. Srbský záložník s míčem sprintoval podél lajny, na centr ale prostor nenašel a zaběhl až do zámezí.

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Nástup

Na hřiště právě nastupují hráči obou týmů!

Začínáme za 25 minut

Utkání začíná v 15:00! Sparta do toho!

Audiopřenos

Utkání můžete sledovat i v rámci našeho audiopřenosu na live.sparta.cz.

Sestava

Ve sparťanské sestavě najdete hned čtyři změny oproti utkání v Trabzonu. Chybí Costa, Kanga, Krejčí a Tetteh, v základu naopak jsou Hancko, Mandjeck, Trávník a Kozák.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu utkání šestého kola FORTUNA:LIGY! Na Letnou přijel Baník Ostrava!