VLASTNÍ GÓL

Petr Jiráček #8
88’

GOOOOOL!

Neuvěřitelná situace! Dočkalovu penaltu Dostál dokázal vyrazit, míč doběhl Trávník a poslal balon zpět do ohně. Tam si jej srazil do vlastní sítě Jiráček.

Card - Václav Procházka
87’

Žlutá karta

Václav Procházka #26
87’

Penalta pro Spartu!

Ano! Sudí píská pokutový kop pro nás!

86’

Penalta pro Spartu?

Sudí zkoumá situaci ve vápně Zlína.

Post - Lukáš Juliš
77’

The player hit a post

77’

Trávník skvělou přihrávkou od brankové čáry našel na malém vápně Juliše, který míč napálil do břevna! To je škoda!

Martin Minčev
Matěj Hanousek
75’

Martin Minčev #11
Matěj Hanousek #15
Michal Trávník
Filip Souček
75’

Michal Trávník #25
Filip Souček #6
71’

Sparta je jednoznačně aktivnějším týmem po většinu druhé půle. Zlín se brání a čeká na brejky. Zatím se brání úspěšně, ale nic netrvá věčně...

Card - Filip Souček
67’

Žlutá karta

Filip Souček #6 | Midfielder
David Moberg Karlsson
Dominik Plechatý
60’

David Moberg Karlsson #7
Dominik Plechatý #5
55’

Dočkal zkusil technicky zakroutit přímák do sítě. Bohužel ale netrefil pravou šibenici.

53’

Tlak Sparty

Sparta má po gólu velký tlak! Hanouskovu šanci vyrazil Dostál. Následně o chvíli později Dočkal nedokázal lépe usměrnit míč za vyběhnutého brankáře.

Gól - Adam Hložek
50’

GÓL

Adam Hložek #20 | Forward
50’

GOOOOOL!

A je vyrovnáno! Bořek Dočkal si stoupnul ke standardce po červené kartě Jawa. Poslal ostrý míč do vápna, který obránci nedokázali odklidit a pohotový Hložan napálil balon do sítě.

Card - Lamin Jawo
49’

Druhá žlutá karta

Lamin Jawo #10
47’

Šance Zlína

Uf... Dramé poslal skvělý centr na Poznara do středu naší obrany. Zlínský útočník mohl jít sám na branku, unáhlil se ale a rychle vystřelil. S jeho pokusem si připravený Heča poradil.

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
45’

Nastavení

Jedna minuta navíc.

45’

Hanousek pláchl po levé straně a centroval do vápna do míst, kde byla dvojice Juliš a Krejčí. Laco se dostal k hlavičce, bohužel ani ta neskončila v síti.

41’

V utkání proti Karviné měla Sparta smrtící poslední pětiminutovku poločasu. Snad to vyjde i tentokrát!

34’

Hložek získal balon mezi zlínskými obránci a vypálil. Bohužel mu střela nesedla a letěla hodně nad bránu.

31’

Šance Sparty

Po skvělém centru Krejčího z pravé strany ve vápně Dočkal nechal míč Julišovi. Jeho přízemní střela těsně minula pravou tyč branky Zlína.

Card - David Lischka
23’

Žlutá karta

David Lischka #13 | Defender
Gól - Youba Drame
19’

GÓL

19’

Gól Zlína

Náš soupeř jde do vedení. Dramé vypálil z dálky a jeho křížna střela skončila v levé šibenici.

Card - Tomáš Poznar
18’

Žlutá karta

Tomáš Poznar #88
16’

Juliš se skvěle uvolnil a z pravé strany centroval do vápna na Hložka, ten pohotově zakončil hlavou, ovšem ani tentokrát nepřekonal Dostála.

9’

Dočkal centroval ze standardky do vápna. K míči se dostal Čelůstka, který ovšem nedokázal zakončit ideálně a vysoký balon si našel gólman.

8’

První šance Sparty

Juliš skvělým centrem z levé strany našel kapitána, Bořek na nic nečekal a napálil míč na bránu. Dostál ovšem dokázal zasáhnout a balon vytěsnit mimo tři tyče.

6’

Milan Heča vyběhl hodně daleko za své branky a odkopl míč na začátku rodící se šance Zlína.

3’

Žlutá karta

0’

Začátek zápasu

Utkání proti Zlínu začalo! SPARTA DO TOHO!

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Výkop v 18:00

Utkání začne v Generali Česká pojišťovna Areně už za 15 minut!

Bilance

Sparta porazila Zlín dvanáctkrát z 15 domácích ligových zápasů. Naposledy ale utkání skončilo 2:2.

Hezký den, sparťani! Vítejte u on-line přenosu z druhého domácího zápasu sezony! Naším soupeřem ve 4. kole FORTUNA:LIGY bude FC Fastav Zlín.