2 : 2
90:00 | The match has ended
90’

Srovnáno

To snad není možné. Sparťani si nepohlídali odražený míč a Matejov ho uklidil do branky.

Gól - Róbert Matějov
90’

GÓL

Róbert Matějov #16
88’

GÓÓÓÓÓL

Tak přeci jen. Štetina důrazně vybojoval míč, předal ho Kangovi a ten nacentroval na Kozáka. Libor hlavou mířil přesně a vrátil nám vedení.

Gól - Libor Kozák
88’

GÓL

Libor Kozák #18 | Forward
Libor Kozák
Benjamin Tetteh
84’

Tomáš Poznar
81’

Adrian Džafić #11
Tomáš Poznar #88
80’

Šance Tetteha

Sparta měla dobrou šanci! Vindheim centroval, Tetteh ve vápně sklepl míč hlavou k tyči a tam se ještě cpal k zakončení Hložek. Na balon nedosáhl a ten skončil mimo.

Card - Róbert Matějov
80’

Žlutá karta

Martin Graiciar
David Moberg Karlsson
75’

Martin Graiciar #6
David Moberg Karlsson #7
67’

Vyrovnáno

Bohužel, je vyrovnáno. Dlouhý centr na Poznara nezkrotil Heča a zlínský útočník vyrovnal.

Gól - Tomáš Poznar
67’

GÓL

58’

Další velká šance

Znovu brejk! Kanga ho rozjel a pak předl míč Tettehovi. Ten pálil na branku, skluzující hráč Zlína střel ztečoval mimo.

54’

Jdeme do vedení

Další brejk už skončil gólem! Tetteh na sebe navázal oba stopery Zlína, tím se otevřel ve vápně prostor pro Karlssona, kterému Tetteh předal míč. Švéd stál tváří v tvář Rakovanovi a prostřelil ho!

Gól - David Moberg Karlsson
54’

GÓL

David Moberg Karlsson #7 | Midfielder
Card - Lukáš Štetina
52’

Žlutá karta

Lukáš Štetina #19 | Defender
51’

Velká šance Karlssona

Saprta nechala soupeře trochu hrát a vytáhnout se. Následně jsme získali míč, Karlsson ho ze strany táhl do vápna a pak vypálil k tyči. Rakovan výborným zákrokem vyškrábl.

46’

Vindheim zdálky

Vindheim se nabídl na autové vhazování Frýdkovi a následně ze středu hřiště vypálil. Míč ale letěl vysoko nad.

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
45’

Hlavička Tetteha

Benjamin Tetteh hlavičkoval po rohu Kangy jen do míst, kde stál Rakovan.

Card - Lukáš Bartošák
41’

Žlutá karta

Lukáš Bartošák #22
34’

Břevno Zlína!

Teď naopak velké štěstí v defenzivě. Po centru zleva se k hlavičce dostal Poznar, který přehodil Heču a trefil břevno.

32’

Tetteh zahodil tutovku

Benjamin Tetteh po Kangově průnikové přihrávce postupoval od poloviny hřiště sám na branku. Jenže místo střely zkoušel před brankářem ještě kličku a z tutové šance nebylo nic.

Lukáš Štetina
Matěj Hanousek
31’

Lukáš Štetina #19
Matěj Hanousek #15
26’

Nakonec červená pro Mandjecka

Kamerunský stoper fauloval Poznara a protože byl poslední hráč, rozhodčí po konzultaci s VAR vytasil červenou kartu.

Card - Georges Mandjeck
25’

Červená karta

Georges Mandjeck #40 | Midfielder
23’

Hlava Tetteha

Vindheim zprava nacentroval a Tetteh ve vápně hlavičkoval, nebyl ale v ideální pozici a míč jen tak lízl směrem k Rakovanovi.

20’

Střela Součka

Po centru Hanouska se nikdo ve vápně nedostal k zakončení, odražený míč pak napálil nad branku zpoza vápna Sáček.

8’

Šance Karlssona

Sparta měla první náznak šance. Tetteh táhl brejk a krásnou šajtlí našel ve vápně Karlssona. Ten to asi měl zkusit z první, při zpracování už mu hosté překáželi a nedovolili následně vystřeli.

4’

Pokus Fantiše

I další šanci měli hosté, sparťanská obrana se otevřela a Fantiš postupoval ze strany na Heču. Chtěl ho přehodit, ale přehodil i branku.

2’

Zakončení hostů

Čanturašvili jako první vyslal směrem na branku Milana Heči míč. Zakončení to ale nebylo příliš tvrdé a skončilo v rukavicích našeho brankáře.

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Dočkalova stovka

V Olomouci odehrál Bořek Dočkal stý zápas za Spartu a právě teď na trávníku přebírá památeční dres s tímto kulatým číslem!

Rozcvička

Oba dva týmy se chystají na rozcvičku, samotný zápas začíná v 17:00.

Přenosy zápasu

Utkání můžete v přímém přenosu sledovat na O2 TV anebo poslouchat náš audiokomentář na live.sparta.cz!

Zlínu to v Praze nejde

Z posledních deseti zápasů Zlín, který dnes jako kapitán vede bývalý sparťan Petr Jiráček, na Letné devětkrát prohrál!

Sestava

Ze sestavy vypadl Bořek Dočkal a kvůli drobnému zranění také Srdjan Plavšić. Oproti minulému duelu nastupují Frýdek a Tetteh.

Unikátní datum

Ještě nikdy Sparta nenastoupila k soutěžnímu zápasu 29. února! Bude to vítězná premiéra?