76’

GÓL

76’

Jablonec snižuje

Nejprve Pilař trefil tyč, následně míč dorazil do sítě Čvančara. Pomezní nejprve odmával ofsajd, VAR následně situaci přezkoumal a sudí gól uznal.

Card - Dominik Plechatý
67’

Žlutá karta

Dominik Plechatý #5 | Defender
Martin Doležal
Robert Hrubý
65’

Martin Doležal #15
Robert Hrubý #8
Tomáš Čvančara
Ivan Schranz
65’

Ivan Schranz #26
64’

Hložek to znovu zkusil z dálky. Tentokrát rozvlnil boční síť z levé strany branky.

Libor Kozák
Lukáš Juliš
56’

Libor Kozák #18
Lukáš Juliš #39
55’

Ondřej Čelůstka skvělým obraným zákrokem zabránil Jablonci v zakončení do poloodkryté brány!

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
45’

Nastavení

Minuta navíc.

44’

Ladra se dostal ve vápně ke střele. Jeho pokus z pravé strany ale mířil přesně na Heču.

42’

Tak kolik gólů dá ještě dnes ještě Hložan? Tentokrát znovu vypálil z dálky a jen těsně minul pravou tyč.

Card - David Štěpánek
41’

Žlutá karta

David Štěpánek #5
38’

Ze hřiště odkulhával Ondřej Čelůstka, už je ale zpět na trávníku. Snad bude v pořádku

Gól - Adam Hložek
34’

GÓL

Adam Hložek #20 | Forward
34’

GOOOOOL!

Krásná akce Sparty. Po krásném centru Michala Trávníka dává čtvrtý gól v sezoně Adam Hložek! A bilance v sezoně 4+4! Klobou dolů na 18 let...

Gól - Lukáš Juliš
30’

GÓL

Lukáš Juliš #39 | Forward
30’

GOOOOOL!

Luuuuukáš Juliš! Nejlepší střelec ligy dává šestý gól v šestém zápase. Hložan mu narazil ve vápně a Julda střelou s tečí bránícího hráče rozvlnil síť.

21’

1. šance Jablonce

Pilař přihrávkou přes šestnáctku skvěle našel Ladru, který vypálil. Jeho křížná střela těsně minula levou tyč.

20’

Hložek je při velké chuti. Těsně před šestnáctkou si navedl znovu míč na střelu. Tentokrát jeho pokus těsně přeletěl jabloneckou bránu.

18’

Dočkal z přímého kopu našel jen bránící hráče Jablonce a sparťani se ke střele nedostali.

13’

To je škoda! Hložek se po centru Dočkala do vápna dostal k míči v malém vápně. Kvůli bránícímu hráči Jablonce ale nedokázal pořádně zakončit a jeho slabý pokus doskákal do rukavic Hrubého.

12’

Laco Krejčí se vůbec nerozpakoval a ve vápně vypálil. Jeho pokus ale mířil hodně mimo tři tyče.

10’

1. šance zápasu

Hložan si navedl balon ke střele na hranici vápna. Jeho pokus po zemi proletěl vedle levé tyče.

0’

Začátek zápasu

Zápas proti Jablonci je tady! SPARTA DO TOHO!

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Michal Trávník dnes odehraje dvoustý ligový zápas v kariéře! Gratulujeme a pořádně to jubileum oslav, Trávo!

Na trávníku probíhá předzápasová rozcvička a za 15 minut začínáme!

Utkání začíná už v 19:00!

Naším soupeřem bude FK Jablonec. Ten nám na Letné nedal gól už v šesti zápasech v řadě. Pětkrát jsme zvítězili.

Dobrý den, vítejte u textového přenosu z utkání 6. kola FORTUNA:LIGY!