Jan Moravec #14
Ondřej Lingr #10
85’

Další branka!!

Sparta soupeře jasně přehrává a teď se dočkala čtvrté odměny. Tetteh vypíchl Karviné míč na polovině hřiště, předal ho Kangovi, který si ho následně připravil na střelu a zpoza soupeře uklidil míč k tyči!

Gól - Guélor Kanga
85’

GÓL

Guélor Kanga #9 | Midfielder
Martin Bukata
Steven Petkov
80’

Martin Bukata #27
Steven Petkov #9
80’

Andreas Vindheim
Adam Hložek
80’

Andreas Vindheim #32
Adam Hložek #20
77’

Další břevno!

Sparta si konec zápasu užívá a vytváří si hodně šancí. Tu další měl po rohu Hložek, hlavou ale trefil opět jen břevno.

75’

Tutovka Hložka

Další obrovská příležitost Sparty. Tetteh postupoval zprava a následně předložil míč krásně Hložkovi. Ten vypálil do protipohybu brankáře, Hrdlička ale vytáhl další skvělý zákrok.

Srdjan Plavšić
Martin Graiciar
74’

Srdjan Plavšić #22
Martin Graiciar #6
73’

Dvojitá šance!

Nejdřív se krásně hostující obranou prokličkoval Tetteh, snad mezi třemi soupeři. Pak ale vypálil po zemi a brankář Hrdlička jeho pokus reflexivně vyrazil. Následně se k míči dostal za vápnem Trávník a technickou ranou orazítkoval břevno.

Benjamin Tetteh
Libor Kozák
68’

Benjamin Tetteh #30
Libor Kozák #18
Libor Kozák
68’

Number of viewers

7181 GENERALI Arena | 05.10.2019 20:25:38
Card - Michal Petráň
61’

Druhá žlutá karta

Michal Petráň #37
59’

Hattrick hero!

Libor Kozák završuje hattrick! David Lischka se pustil do odvážné práce na polovině soupeře, vybojoval míč a předal ho Hložkovi. Ten upaloval na branku zleva a následně míč předal před prázdnou branku Kozákovi. Pro toho už to pak nebylo složité a potřetí rozvlnil síť.

Gól - Libor Kozák
59’

GÓL

Libor Kozák #18 | Forward
Card - Marek Hanousek
58’

Žlutá karta

Marek Hanousek #15
51’

Vedeme o dva góly

Trochu pozdržená radost, ale to nevadí. Libor Kozák dostal přihrávku za hostující obranu a levou nohou krásně obhodil brankáře. Sudí na hřišti branku neuznali, po přezkoumání videem ale gól platí!

51’

GÓL

49’

Nepovedený brejk

Sparta šla do protiútoku tří proti dvěma, rychlá akce ale následně přešla v pozvolnou a ta pak skončila, když si neporozuměli Hložek s Frýdkem.

Card - Michal Sáček
48’

Žlutá karta

Michal Sáček #16 | Midfielder
Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
Oliver Putyera
Gigli Ndefe
46’

Oliver Putyera #11
Gigli Ndefe #2
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
Card - Guélor Kanga
45’

Žlutá karta

44’

Žlutá karta

Card - Dávid Hancko
31’

Žlutá karta

Dávid Hancko #33 | Defender
29’

Zámek před vápnem soupeře

Sparta teď soupeře zamkla před jeho vápnem, dvakrát centroval Trávník, nic z toho nebylo. Nakonec pálil Frýdek nad.

25’

Brejk hostů

Hancko na polovině hřiště ztratil míč a Ba Loua táhl protiútok Karviné. Když se na hranici vápna pokusil přihrát před Heču, Lischka jeho pokud odklidil do zámezí.

19’

Střela Hložka

Frýdek se proháčkoval s míčem od postranní čáry a následně ho předal Hložkovi. Ten vypálil kroucenou falší mimo branku.

15’

Jdeme do vedení

Michal Trávník nádherným dlouhým pasem našel za obranou Adama Hložka, který míč sklepl na Kozáka. Ten v pádu poslal míč do protipohybu brankáře a otevřel skóre.

15’

GÓL

Card - Milan Rundic
12’

Žlutá karta

Milan Rundic #3
11’

Šance hostů

Při dlouhém balonu propadl Martin Frýdek a najednou se sám před Hečou objevil Ba Loua. Sám byl ale asi překvapený a nezakončil tak, aby našemu brankáři nadělal větší problémy.

9’

Další roh

Sparta soupeře zatlačila, velké šance se ale zatím nerodí. Po dalším rohu pálil nad branku Lischka.

6’

První šance

Kanga cpal míč zleva před branku, tam ve velmi obtížné pozici dlouhou nohou zakončil Kozák, balon letěl vedle tyče.

5’

Ani podruhé nic

Druhý roh nakonec rozehrál Kanga, na bližší tyči našel jen hostujícího obránce.

4’

První roh

Po pomalém začátku Sparta rozehrával první roh. Frýdek trefil prvního obránce a roh si zopakuje.

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Přenos

Živý audiokomentář zápasu můžete poslouchat na live.sparta.cz!

Rozcvičky

Oba týmy právě nastupují k rozcvičení. Utkání začíná v 19:00.

Změny v sestavě

Kvůli nemoci nemůže nastoupit Semih Kaya, vedle Davida Lischky se tak představí Dávid Hancko. Na křídle se poprvé v základní sestavě představí Martin Graiciar.

Karviná minule vyhrála

Poslední zápas proti Karvinou, to není pro Spartu příjemná vzpomínka. Ve 29. kole minulé sezony na Letné Karviná zvítězila 3:1.