GÓL

Jakub Plšek #6
74’

Střela Haška

Po rohu připravil míč ve vápně Kozák pro Haška, který vypálil. Střela ale nebyla dostatečně důrazná a Reichl ji chytil.

68’

Břevno hostů

Při rozehrávce ztratil míč Mandjeck a po hostujícím brejku trefil Nešpor spojnici tyče a břevna.

Number of viewers

9407 GENERALI Arena | 01.09.2019 20:30:14
Ondřej  Zmrzlý
Lukáš Greššák
63’

Ondřej Zmrzlý #15
Lukáš Greššák #34
63’

61’

Haškovu ránu ze střední vzdálenosti s problémy zkrotil Reichl.

60’

Kozákův gol neplatí

Po Kangově přihrávce poslal míč suverénně do branky Kozák, jenže byl v ofsajdu.

56’

Jdeme do vedení!

Kanga nabídl míč Plavšićovi, který se s ním uvolnil, ale měl by ho na střelu slabší pravačkou. Místo toho ho vrátil Kangovi, který vystřelil a překonal Reichla!

Gól - Guélor Kanga
56’

GÓL

52’

Tak přeci je vyrovnáno!

Obrovský tlak Sparty na startu druhého poločasu přinesl ovoce. Hašek parádně rozběhl Hložka, který šel sám na Reichla a prostřelil ho!

Gól - Adam Hložek
52’

GÓL

Adam Hložek #20 | Forward
47’

Obrovské šance na úvod poločasu

Sparta spálila tři obrovské šance. Nejdřív Kozák naservíroval míč před branku do běhu Kangovi, tomu ale balon odskočil. Následně Hašek oslovil na zadní tyči Hložka, který zakončoval před prázdnou bránou, ale z první přestřelil. Pak přišel centr zprava na hlavu Kozáka a ten trefil tyč.

Ladislav Krejčí
Matěj Hanousek
46’

Ladislav Krejčí #37
Matěj Hanousek #15
46’

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
43’

Rychlý brejk Sparty

Sparta získala míč na polovině soupeře a Kanga rozjel rychlý protiútok. Pak přihrál Hložkovi, který ze strany postupoval na branku. Místo střel ale přihrával a balon ke Kozákovi neprošel.

36’

Hosté vedou

Na polovině hřiště nejdřív souboj nezvládl Hancko, následně míč trestuhodně propadl i přes Štetinu a Plšek šel rázem sám na brankáře. Prostřelil ho a hosté vedou..

36’

GÓL

34’

Další břevno

Po nakrátko rozehraném rohu se k míči po Kangově přihrávce dostal před vápnem Hašek a zkusil technickou kroucenou střelu. Míč znovu narazil do břevna.

32’

Šance Kozáka

Libor Kozák dostal přihrávku za obranu, než ale stihl zakončit, skočili mu pod nohy Jemelka s Reichlem. Podle rozhodčího odehráli míč a penalta se nepískala.

28’

Bohužel je vyrovnáno

Falta z levé strany vápna poslal pod sebe po zemi přihrávku, která prošla skrz pokutové území až k úplně volnému Hálovi. Ten už neměl větší problém přesně vypálit a srovnat.

Gól - Martin Hála
28’

GÓL

Martin Hála #25
20’

GÓÓÓÓÓÓL

Poprvé na domácím hřišti se prosazuje Libor Kozák! Po rohovém kopu Plavšiće míč patičkou prodloužil a přizvedl Hložek, Kozák ho pak nadvakrát protlačil do sítě!

Gól - Libor Kozák
20’

GÓL

Card - David Houska
16’

Žlutá karta

David Houska #8
8’

Břevno!

Sparta rozehrála standardku a následně míč ve vápně skvěle sklepl míč Kozák pro Plavšiće. Ten z voleje vypálil a trefil břevno.

5’

Tentokrát centruje Hanousek

Matěj Hanousek si vyměnil místo s Plavšićem, nacentroval a jeho míč s voleje zkusil napálit Hložek. Střela mu ale nesedla.

3’

Plavšićův centr

Kanga předal míč nalevo Plavšićovi, který poslal do vápna přízemní centr, nebezpečný. Obrana ho ale odvrátila na roh.

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Nástup

Oba týmy nastoupily a trávník, duel za chvíli začne!

Bouřka je pryč

Bouřka skončila a nic tak nebrání tomu, aby zápas začal na čas.

Rozcvička

Hráči obou týmů se právě rozcvičují, zápas by měl začít za půl hodiny. Uvidíme, jestli ho bouřka, která momentálně v Praze řádí, nezbrzdí.

Sestava

Do sestavy se po drobných zraněních vracejí Kanga a Mandjeck, zpět je také Lukáš Štetina.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu 8. kola FORTUNA:LIGY! Na Letné hostíme Olomouc.