62’

Mihail A. Baluta #20
59’

Rána Kangy

Sparťani nakrátko rozehráli rohový kop a ke střele z rohu pokutového území se dostal Kanga. Jeho pokus ale přelétl branku.

Card - Tomáš Souček
58’

Žlutá karta

Tomáš Souček #22
54’

Další šance Baluty

Slavia má teď navrch, po autu a přihrávce z pravé strany zakončil ve vápně Baluta. Míč ale trefil vnějším nártem a ten se tak vykroutil mimo tři tyče.

50’

Gol Slavie

Ševčík měl ve středu hřiště čas, aby na pravé straně našel Coufala. I ten byl osamocený, jeho křižná přihrávka do vápna skončila u Baluty, který už snadno skóroval do odkryté sítě.

Gól - Mihail A. Baluta
50’

GÓL

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
Michal Sáček
Eldar Ćivić
45’

Michal Sáček #16
Eldar Ćivić #4
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
Card - Mihail A. Baluta
45’

Žlutá karta

34’

Tutovka Slavie

Slávisti teď zahodili tutovou příležitost! Olayinka zakončoval úplně sám z malého vápna, nepochopitelně ale překopl.

26’

Přímý kop Slavie

Slavia rozehrávala přímý kop od brankové čáry a nedaleko vápna. Centr letěl opět na zadní tyč na Součka. I tentokrát se dostal k hlavičce, míč ale letěl pomalu a Heča ho v pohodě lapil.

Srdjan Plavšić
Benjamin Tetteh
24’

Srdjan Plavšić #22
Benjamin Tetteh #30
Card - Guélor Kanga
21’

Žlutá karta

Guélor Kanga #9 | Midfielder
Gól - Guélor Kanga
21’

GÓL Z PENALTY

19’

PENALTA

Brankář Kovář v pokutovém území zfauloval Tetteha a je z toho pokutový kop pro Spartu!

12’

Frýdek ve vápně

Kanga se dostal po špatné rozehrávce brankáře Kováře k míči na straně pokutového území, poslal ho před branku a střílet málem mohl Frýdek. Než si ale srovnal úhel, slávisté ho obklíčili a sebrali mu míč.

7’

Gol Slavie

Tak jako je na jaře bohužel už smutným zvykem, Tomáš Souček střílí v derby další gól. Prosazuje se hlavou po rohovém kopu.

Gól - Tomáš Souček
7’

GÓL

6’

První minuty bez šancí

Úvod zápasu se nese v duchu kopané ve středu hřiště, ani jeden z týmů si zatím nevypracoval větší šance.

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Rozcvička

Oběma týmům se právě rozcvičují brankáři, brzy přijdou i zbytky týmů. Zápas začíná v 15:00.

Slavia se změnami

Spoustu změn v sestavě udělali slávisté. V brance nastoupí veterán Kovář, na hřišti budou i obvyklí náhradníci Kudela, Zelený nebo Baluta.

Sestava Sparty

Do naší sestavy se na stopera vrací Štetina, v základu je i Eldar Ćivić na pozici levého záložníka.

Končíme derby

Derby je vždy derby a Sparta chce poprvé v sezóně porazit Slavii. V tabulce už ale o nic nejde, Slavia po utkání oslaví mistrovský titul, my končíme třetí.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z posledního utkání letošního ročníku FORTUNA:LIGY.