End of the second half

The second half has ended 90:00 | 2. Half
90’

Gol domácích

Bohužel, Sparta měla ještě jedn přímý kop, všichni šli dopředu, ale šance z toho nebyla. Naopak z protiútoku vstřelil branku Filip Novák.

Gól - Filip Novák
90’

GÓL

Filip Novák #77
90’

Nita chytá

Florin Nita je král a chytil i penaltu!

90’

Penalta

Trabzon má penaltu po faulu Mandjecka.

90’

Znovu skvělý Nita

Florin čaruje, teď dalším neuvěřitelným zákrokem a skokem od tyči k tyči zlikvidoval domácí tutovku.

90’

Šance na obou stranách

Nejdřív ve vápně zakončovali Tetteh a Kanga, obránce ale nepropálili. Vzápětí šel do brejku Ömür, Nita ho ale vychytal.

Card - Srdjan Plavšić
88’

Červená karta

Srdjan Plavšić #22 | Midfielder
Dogan Erdogan
Abdulkadir Parmak
84’

Substitution

Dogan Erdogan #21
Abdulkadir Parmak #61
84’

John Obi Mikel
Alexander Sorloth
79’

John Obi Mikel #12
Alexander Sorloth #11
78’

Nádherná trefa

Míč se po sparťanské kombinaci dostal ve vápně k Hložkovi, který z první nádherně obstřelil Cakira a srovnal!

Gól - Adam Hložek
78’

GÓL

Adam Hložek #20 | Forward
Georges Mandjeck
Martin Hašek
76’

Georges Mandjeck #40
Martin Hašek #21
76’

73’

Skvělý zákrok Hancka

Turci se hnali do sparťanského vápna, Hancko vytáhl přesný skluz a míč odklidil na roh.

Libor Kozák
Uroš Radaković
67’

Libor Kozák #18
Uroš Radaković #5
Libor Kozák
67’

Dávid Hancko
Costa Nhamoinesu
60’

Dávid Hancko #33
Costa Nhamoinesu #26
55’

Nebezpečný brejk

Sparta teď šla do ojedinělého protiútoku. Plavšić přihrál do vápna Tettehovi, ten sklepl pod sebe na Kangu. Gabonskému záložníkovi tentokrát střela nesedla a míč skončil vedle tyče.

49’

Střela domácích

Trabzonspor se dostal ke střele uvnitř vápna, míč se otřel o rameno Radakoviće a fanoušci i hráči tureckého klubu chtěli penaltu. Byl ale jen roh a z něj nic pro Trabzon.

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
45’

Hlavička Radakoviće

Po Kangově rohu hlavičkoval nebezpečně Uroš Radaković, branku bohužel těsně minul.

Card - Abdulkadir Parmak
41’

Žlutá karta

39’

Sparta dvakrát zahrozila

Hložek doběhl dlouhý míč a poslal ho před branku, kde ale Tetteh nedostal prostor k zakončení. Chvíli poté vypálil zpoza vápna znovu Hložek, brankář Cakir míč dobře vyrazil.

32’

Trabzonspor zatlačil

Turci zatlačili Spartu před její vápno, hráči se ale dobře přesouvali a vytlačovali Turky. Centr, kterým celá akce skončila, byl snadnou kořistí pro Nitu.

Card - Ladislav Krejčí
30’

Žlutá karta

Ladislav Krejčí #37 | Midfielder
23’

FLORIN NITA

Neskutečný dvojzákrok Florina Nity. Pozlatit mu rukavice. Domácí šli do otevřené obrany, po centru vypálil Ömür, Nita vyrazil. Ömür měl míč zpět na kopačkách a stál před prázdnou bránou. Vypálil, ale Nita se bleskově přemístil k druhé tyči a míč lapil. Neuvěřitelné!

21’

Střela Haška

Na střelu z třiceti metrů si troufl Hašek, Brankář Cakir míč s trochou problémů zkrotil.

21’

Další brejk

Další nebezpečný brejk domácích. Centr letěl na Sorlotha, Costa akrobaticky odvrátil.

18’

Roh pro Trabzonspor

Domácí jsou nebezpeční a z rychlých brejků po našich ztrátách hrozí. Teď po jednom takovém kopali roh, k zakončení ale sparťané nikoho nepustili.

13’

Žlutá karta

13’

Obrovská šance!

Sparta mohla na gól bleskově odpovědět. Po centru Radakoviće se k hlavičce tlačil Tetteh, následně se míč odrazil k Haškovi, který pálil uvnitř vápna. Trefil ale jen soupeřova obránce. Velká škoda! Plavšić následně dostal kartu za simulování.

11’

Gol Trabzonsporu

Bohužel, po deseti minutách jde soupeř do vedení. Sosa dostal na pravé straně dostatek místa k centru a posadil ho přesně na hlavu Sorlotha, který číhal ve vápně. Prohráváme 0:1.

Gól - Alexander Sorloth
11’

GÓL

6’

Šance Ekubana

Domácí poprvé zahrozili, z vápna střílel Ekuban, ale tečovaná střela mířila mimo. Z rohu Turci nic nevytěžili.

0’

První minuty

První minut se nesou v opatrném duchu, ani jeden tým neměl šanci. Stadion už je ale ve varu a každý sparťanský kontakt s míčem doprovází ohromující pískot.

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Začínáme za pět minut

Rozcvička je za námi, utkání začíná za pět minut. Sparťani, díky, že jste při nás! Dnes do toho jdeme všichni společně!

Televize nevysílají

České televize nezakoupily práva na toto utkání a není tedy možné sledovat přímý přenos. Na live.sparta.cz můžete poslouchat živý audikomentář.

S Radakovićem

Ve sparťanské základní sestavě je několik změn. Na pozici stopera se místo Štetiny představí Radaković, nastupuje také Hložek a Tetteh!

Začátek přenosu

Hezký den z Trabzonu, vítejte u textového přenosu z odvetného utkání třetího předkola Evropské ligy proti Trabzonsporu!