Bohužel, jeden z hostujících brejků vyšel Malinskému a ten propálil bezmocného Heču.

# 6

0 : 1
background 76’
Tlak Sparty

Sparťané se drží na polovině soupeře, ale zatím nic z toho. Po střele Hložka je z toho další roh.

74’
Number of the visitors

12236 Generali Česká pojišťovna Arena | 15.02.2020 18:36:36

Michal Sáček
#16
Bořek Dočkal
#10
71’
Krejčího rána

Ze střední vzdálenosti napřáhl Krejčí, Nguyen byl ale dobře postavený.

68’

Imad Rondić
Imad Rondić
#19
Jan Kuchta
Jan Kuchta
#7
64’
Šance Hložka

Tetteh dal míč Hložkovi, který postupoval na branku. Mikula ho ale důlsedně bránil, nedovolil mu střelu ani centr a míč zblokoval na roh.

64’

Srdjan Plavšić
#22
Guélor Kanga
#9
62’
Střela Hložka

Po nepovedeném centru Frýdka zakončil zpoza vápna Hložek. Míč ale mířil mimo.

61’
|

Yellow card

# 7 Jan Kuchta

Card - Jan Kuchta
58’

Akhmed Alibekov
#15
Jakub Hromada
#25
56’
Liberec blízko brance

Teď to bylo i štěstí. Po centru zprava přišel centr do vápna, Heča míč neudržel a před dorážejícími hosty balon na poslední chvíli odklidil Hancko.

46’

Card - Martin Frýdek
45’
Další spálená možnost

Tentokrát do vápna zprava centroval Vindheim, Hložek míč podběhl a Krejčímu skočil pod nohy obránce.

44’
Hložek v šanci

Kanga hezkým obloučkem našel nabíhajícího Hložka, ten si těžký míč ve vápně zpracoval do běhu, ale už u něj byl Nguyen a skočil mu pod nohy.

42’
Peškova rána

Pešek se nalevo uvolnil přes Vindheima a vypálil k tyči, Heča skvěle vyrazil.

40’
|

Yellow card

# 25 Jakub Hromada

Card - Jakub Hromada
37’
Frýdkova dělovka

Martin Frýdek nejdřív zkusil netradičně pravačkou odcentrovat, míč se k němu odrazil a tak napřáhl k ráně levačkou. Tu pohotově nohama vyrazil Nguyen.

35’
|

Yellow card

# 23 Kamso Mara

Card - Kamso Mara
32’
Další obrovská šance

Tak tohle už opravdu měl být gól! Tetteh se krásně uvolnil u postranní čáry, dostal se s míčem k vápnu a pak ho napříč pokutovým územím nabídl spoluhráčům. Ani jeden ze třech sparťanů ale na balon před prázdnou brankou nedosáhl.

30’
Tutovka Trávníka

Sparta se propracovala do obrovské šance. Vindheim přistrčil míč do běhu Tettehovi, který ho pak nápaditě připravil pod sebe na střelu Trávníkovi. Ten z dobré pozice o fous přestřelil branku.

28’
Z přímáku nic

Po přímém kopu následuje roh hostů, Mara trefil jen zeď.

26’
Po rohu brejk

Rohový kop Sparty skončil brejkem soupeře, situace nakonec vyvrcholila faulem Kangy na hraně vápna.

25’
Ošetřovaný Frýdek

Martin Frýdek leží na trávníku a je ošetřovaný. Zatím je pro něj stý ligový zápas za Spartu hodně bolestivý, liberečtí do něj chodí poměrně tvrdě.

23’
První šance!

Fanoušci se dočkali první větší příležitosti! Trávník rozběhl na pravé straně Dočkala, ten odcentroval do vápna na nabíhajícího Hložka, který se ale do zakončení neprotlačil.

19’
Balutova střela

Poprvé se ke střele dostali hosté, z pořádné dálky vypálil nad branku Baluta.

14’
Tettehův náběh

Benji utíkal na dlouhý míč od Kangy, hostující obrana balon zastavila, ale měla s tím velké problémy. Nakonec míč do autu poslal Nguyen.

10’
Standardka Sparty

Bořek Dočkal se postavil k rozehrávce standardní situace po faulu na Frýdka. Zkoušel do vápna poslat kroucený míč, byl ale příliš dlouhý na náběh spoluhráčů a uloupil ho golman hostů.

6’
Zatím bez šancí

Za námi jsou tři minuty hry, ani jeden z týmů se zatím nepustil do žádného většího pokusu o útok.

3’
The beginning of the match

The match has just begun 00:00 | 1. Half
Začínáme

Vše je připraveno, aby zápas začal!

Čermák a Čabala mají narozeniny

Na ploše právě přebírají květiny jubilanti z řad bývalých hráčů, pánové Čermák a Čabala.

Rozcvička

Oba týmy za chvíli vyběhnou na rozcvičku, zápas začne v 17:00 v přímém přenosu O2TV!

Audiokomentář

Komentovaný přímý přenos můžete poslouchat na live.sparta.cz!

Stovka pro Frýdka

Martin Frýdek nastupuje do stého zápasu ve sparťanském dresu!

Proti Liberci

Sparta nastupuje proti soupeři, se kterým na podzim prohrála na jeho hřišti 1:3.

Sestava

Do sparťanské sestavy se vrací Bořek Dočkal, na stoperu nastupuje Dávid Hancko a v útoku Benjamin Tetteh! Na lavičce náhradníků je David Bičík, který nahrazuje zraněného Nitu.

Začátek textového přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z prvního jarního utkání Sparty! Čeká nás domácí souboj s Libercem!