#16
Patrik Hellebrand
#18
82’

Wisnerovu nebezpečnou ránu vyhlavičkoval jeden z bránících hráčů Dynama. Těžko říct, jestli by brankář stihl zakročit.

81’

Karlsson vystřelil ve vápně, jeho střelu jen tak tak vyrazil gólman.

76’

Hancko je dneska při velké chuti. Tentokrát vypálil z dálky těsně nad bránu.

74’
Number of the visitors

6363 Generali Česká pojišťovna Arena | 28.08.2021 20:27:50
|

Yellow card

# 5 Pavel Novák

Card - Pavel Novák
68’

Michal Škoda
#10
Fortune Bassey
#14
65’

Další veliká šance. Karlsson upaloval na levé straně do vápna a hledal centrem na druhé straně nabíhajícího Peška, ten se dostal k hlavičce, bohužel ale mířil nad bránu.

63’

Emmanuel Tolno
#6
Patrik Brandner
#19
61’

Pešek v akrobatické pozici zakončil ve vápně, s jeho střelou si poradil gólman.

60’

Adam Karabec
#36
Matěj Pulkrab
#18
57’

To snad není možné! Wiesner fantastickou přihrávkou na malé vápno našel nabíhajícího Hložka, jenže ten bohužel minul pravou tyč!

56’

Pešek zkusil propálit hradbu bránících hráčů, následoval rohový kop, po kterém to zkusil z dálky Wiesner. Jeho tečovaná rána skončila dalším rohem.

53’

Po přihrávce Karlssona vyslal ostrou střelu na bránu Hložek. Bohužel mířil do míst, kde byl připravený Šípoš.

52’

Mihálik vystřelil z dálky, jeho pokus ale nijak neohrozil Florina Nitu.

51’
The 2nd half has started

The second half has just begun. 45:00
End of 1st half

1 : 0
The first half is over
45:00

V závěru poločasu se hosté dostali k první šanci. Po zmatcích v naší obraně zakončoval Čavoš, mířil ale vedle levé tyče.

45’
Nastavení

Sudí Franěk nastavuje minimálně dvě minuty.

45’

Hanci vystřelil z dálky, minul ale pravou tyč.

45’
Povedená zahraniční spolupráce
Dávid Hancko
# 33 | Defender
Asistence: David Moberg Karlsson

Karlsson od rohového kopu skvělým centrem našel hlavu Dávida Hancka a ten se trefil na vzdálenější tyč.

1 : 0
Card - Dávid Hancko
background 38’

Pavelka se protáhl z levé strany do vápna a hledal někoho ze svých spoluhráčů. Bohužel ale míč odkopl jeden z bránících hráčů Dynama.

35’

Karlsson posadil skvělý míč na hlavu Pulkraba, ten ovšem minul pravou tyč! To je škoda.

28’

Pešek přihrál do vápna Hložkovi. Ten si ještě šteloval pozici, ale nezamířil přesně a míč skončil vedle pravé tyče.

25’

Wiesner to zkusil z hranice vápna. Mířil ale nad bránu Budějovic.

21’

Filip Souček
#6
Matěj Polidar
#24
19’

Hložek vystřelil z hranice vápna, těsně minul levou tyč.

16’

Karlsson potáhl balon k vápnu a poslal ho na bránu. Na míč ale nedosáhl nikdo z nabíhajících sparťanů a skončil v rukavicích připraveného Šípoše.

14’

Wiesner skvělým obraným zákrokem získal míč, vyvezl ho až na polovinu soupeře, přihrál Pulkrabovi, který ovšem další přihrávku mířil příliš daleko před DMK a z akce nakonec nic nebylo.

11’

První šance Sparty. Wiesner hledal centrem do vápna Peška, jeho hlavička bohužel mířila mimo tři tyče.

8’

SPARTA DO TOHO!

0’
The beginning of the match

The match has just begun 00:00 | 1. Half

Naším soupeřem budou České Budějovice a chceme ukončit čtyřzápasovou sérii bez vítězství nad Dynamem.