#7
#25
87’
Je to už jen o gól

Bohužel, přichází gól hostů. Hosté rozehrávali zdálky přímý kop, přízemní střílený centr tečoval Ekuban mimo dosah Nity do sítě. 2:1.

84’

#30
80’

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
#30
80’

Donis Avdijaj
#7
Abdülkadir Ömür
#10
80’

#7
#10
76’
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

Stará známá písnička. Guélor Kanga se dostal k míči před vápnem, neměl příliš času na práci s míčem, ale i tak si to připravil na střelu. Ta mu sedla náramně a opět z tho byla krásná branka. 2:0!

68’

Card - Michal Trávník
67’
|

Yellow card

# 8 José Sosa

Card - José Sosa
65’
Šance soupeře

Sparta ztratila míč při rozehrávce a Turci se hnali na sparťanskou obranu v podobě Štetiny a Nity. Druhý jmenovaný vyrazil střelu Ekubana.

63’
Velká šance Štetiny

Kanga nečekaně rozehrál přímý kop nakrátko na Štetinu. Ten uvnitř vápna nebyl nikým hlídaný, jeho tvrdou ránu ale zlikvidoval Cakir.

57’
|

Yellow card

# 30 Benjamin Tetteh

Card - Benjamin Tetteh
55’
|

Yellow card

# 4 Hüseyin Türkmen

Card - Hüseyin Türkmen
48’
The 2nd half has started

The second half has just begun. 45:00

#11
John Obi Mikel
#12
45’
End of 1st half

1 : 0
The first half is over
45:00
Šance Tetteha

V poslední vteřině prvního poločasu přišla ještě jedna velká šance. Hašek pohotově patičkou vzduchem předložil míč Tettehovi, než mohl zakončit, ukopl mu ale obránce balon.

45’
Střela Costy

Sparta rozehrávala další rohový kop, tentokrát nakrátko. Balon se dostal až ke Costovi, který vypálil skrz obránce zpoza vápna. Míč skončil vedle pravé tyče.

37’
Kangova rána

Kanga to znovu zkusil z poměrně velké vzdálenosti, rána mu sedla skvěle a Cakir se musle hodně natáhnout, aby míč vyrazil.

34’
|

Yellow card

# 12 John Obi Mikel

Card - John Obi Mikel
32’
Krejčí z dálky

Prostor se teď otevřel před Ladislavem Krejčím, jehož levačka umí poslat dělovou ránu. Tentokrát ale jen nad.

30’
|

Yellow card

# 1 Florin Nita

Card - Florin Nita
25’
Střela Kangy

Sparta ustála drobný tlak soupeře po brance a sama zahrozila. Po rychlém zisku míče na polovině soupeře to zdálky zkusil Kanga, kroucený míč prověřil Cakira.

23’

23’
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

Kanga rozehrál roh přesně na hlavu Costy a ten nás dostává do vedení!

16’

Další přímák

Kanga teď kopal další přímý kop, z oněco větší vzdálenosti. Trefil jen zeď a je z toho roh.

15’
Nic z toho

Kanga ale trefil jen zeď.

14’
Faul na Kangu

Kanga byl teď faulovaný na úplné hranici pokutového území a bude z toho nebezpečný přímý kop.

13’
Tutovka Sparty

Tetteh předl míč Haškovi a ten v pádu nabídl míč pod sebe, kde byl Trávník. Ten měl před sebou prázdnou branku, ale trefil jen spojnici tyčí.

7’
Sosa přestřelil

Sosa zkusil prudkou střelu, ale míč přelétl branku.

5’

5’
Přímý kop budou rozehrávat hosté

Parmak faulovaný Kangou v blízkosti vápna, bude z toho první nebezpečná standardní situace zápasu.

4’
Střela Plavšiće

Hned v první minutě zkusil z dálky vypálit Plavšić, trefil ale jen brankáře Cakira.

1’
The beginning of the match

The match has just begun 00:00 | 1. Half
Zavřený stadion

Zápas začíná v 18:00, kvůli trestu za rasistické chování našich fanoušků loni v Srbsku budeme mít zavřený stadion.

Sestava Trabnzonsporu

V sestavě hostů nechybí John Obi Mikel , český obránce Filip Novák nebo vysoký útočník Anthony Nwakaeme.

Změny v sestavě

V základní sestavě jsou dvě nová jména oproti utkání s Příbramí. Tetteh hraje místo Kozáka, nemocného Hložka, který není ani mezi náhradníky, nahradil Hašek.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z domácího utkání třetího předkola Evropské ligy, do Prahy přijel turecký Trabzonspor.