Card - Srdjan Plavšić
80’
15 minut do konce

Stále máme čas rozhodnout.

Laco Krejčí to zkusil po přihrávce Plavšiće z hranice šestnáctky. Střelu k levé tyči vytáhl Hanuš.

73’

Dominik Pleštil
#24
Vladimir Jovović
#25
72’

Jovovićův rohový kop proletěl malým vápnem Sparty, naštěstí se k míči nikdo v zeleném nedostal.

69’

Teď nám trochu zatrnulo. Vitík odkopával míč a od Pilaře se odrazil míč do sítě. Naštěstí jen do boční.

66’
|

Yellow card

# 24 Matěj Polidar

Card - Matěj Polidar
63’

Hložek padá ve vápně po kontaktu s Kubistou. Rozhodčí ukázal hráčům, ať hrají dál. Situaci následně posoudil VAR jako čistou.

62’

Srdjan Plavšić
#22
David Moberg Karlsson
#7
58’

Dočkal skvěle našel na zadní tyči Vitíka. Ten balon v úhlu ještě usměrnil na branku, moc místa u tyče mu ale Hanuš nenechal a míč skončil v jeho rukavicích.

56’
The 2nd half has started

The second half has just begun. 45:00
End of 1st half

0 : 0
The first half is over
45:00

Sáček si ve třetí nastavené minutě navedl míč ke střele z dálky, přestřelil ale bránu.

45’
Nastavení

Sudí nastavuje čtyři minuty.

45’

Sparťané zaváhali v rozehrávce, čehož chtěl využít Pilař. Jeho střelu ze střední vzdálenosti zablokoval Čelůstka.

37’

Laco Krejčí centroval do vápna na svého jmenovce. Ten ale ve složité pozici mezi obránci vážněji neohrozil Hanuše.

30’
|

Yellow card

# 10 Miloš Kratochvíl

Card - Miloš Kratochvíl
27’

Matěj Polidar
#24
Dávid Hancko
#33
26’
Dvacet minut hry je za námi

Gól jsme zatím neviděli.

Dočkal z pravé strany centroval do vápna, před Krejčím ale uklidil míč na malém vápně Štěpánek.

17’

Karlsson se dostal ve vápně ke střele, netrefil balon ideálně, ale střela doletěla až k Hanušovi.

10’

Hanci je bojovník a pokračuje ve hře, snad to bude dobré.

7’

Nepříjemná situace. Po souboji s Pilařem ve vápně zůstává na trávníku ležet Dávid Hancko.

4’

SPARTA DO TOHO!

0’
The beginning of the match

The match has just begun 00:00 | 1. Half

Před týdnem jsme Jablonec v MOL Cupu doma porazili 4:1. Ligové utkání na Střelnici začíná už za 10 minut.

Na hrotu útoku bude Hložan
V zahajovací jedenáctce také Laco Krejčí
Do základní sestavy se vrací DMK
Branku Sparty bude střežit Florin
Hezký den, sparťani!

Už v 18:00 rozehrajeme odložené utkání 22. kola! Naším soupeřem bude FK Jablonec. Hraje se o hodně, vítěz tohoto duelu bude na druhém místě FORTUNA:LIGY.