# 27 Martin Sladký

Card - Martin Sladký
90’
Šance Hložka

V závěru zápasu obrovská šance Hložka, který stál sám před Mandousem, vypálil ale jen do něj.

90’

Substitution

Tomáš Zahradníček
#23
Martin Hála
Martin Hála
#25
86’
|

Yellow card

# 33 Dávid Hancko

Card - Dávid Hancko
83’
Number of the visitors

7456 Andrův stadion | 23.02.2020 18:40:42

Martin Graiciar
#6
Bořek Dočkal
#10
77’

Benjamin Tetteh
#30
Srdjan Plavšić
#22
77’
|

Yellow card

# 32 Andreas Vindheim

Card - Andreas Vindheim
76’

Jakub Yunis
Jakub Yunis
#10
Mojmír Chytil
#13
73’
Tutovka Karlssona

Hložek přešel středem hřiště a nabídl míč do vápna volnému Karlssonovi, Ten ale vystřelil jen do Mandouse.

72’
Obraz hry se otočil

Sparta v prvním poločase netvořila, teď se o to snaží, ale k šancím to nevede. Do vápna se soupeře se prakticky nedíváme.

70’
Chytilova střela

Tentokrát Heča nemusel zakročit, rána Chytila z otočky mířila vedle jeho tyče.

68’

Václav Pilař
#7
Šimon Falta
Šimon Falta
#20
63’
Znovu Heča

Kanga ztratil míč na polovině hřiště a na branku se hnal Chytil. Heča ale celou situaci dobře přečetl a skočil olomouckému hráči pod nohy.

59’
Rána Chytila

Domácí útočník neměl daleko ke druhé brance. Před vápnem dostal balon, byl volný a vypálil tvrdou dělovku. Heča byl rychle na zemi a nataženou rukou míč zastavil.

57’
Střela Karlssona

Kanga našel na hranici vápna Karlssona, který vypálil levačkou mimo branku.

51’
Domácí znovu hrozí

Další velká šance Olomouce, v pokutovém území zakončil Hála, míč mu ale naštěstí nesedl a odskákal mimo branku.

50’

Šance Plavšiće

Kangovi se otevřela středem hřiště dálnice pro přihrávku Plavšićovi, ten postupoval na Mandouse. Domácí obránci ale zabrali, zkomplikovali Plavšićovi zakončení a míč nakonec sebral olomoucký brankář.

41’
Skvělý Heča

Milan Heča se teď vytáhl bravurním zákrokem. K ráně ze střední vzdálenosti se dostal Greššák a pořádně Heču prověřil, ten ale dokázal skočit pod břevno a míč vyrazit.

37’
Sigma jde do vedení

Bohužel, Sigma po rohu vede. Přetažený míč do vápna vrátil Hála, Jemelka zakončil nůžkami a těsně před Hečou míč ztečoval Chytil. Brankář už nemohl dělat nic.

27’
# 13

1 : 0
Card - Mojmír Chytil
background 27’
Další šance Sparty

Rychlý brejk po ose Kanga - Dočkal - Karlsson zakončil po kličce poslední jmenovaný nadějnou střelou, která po teči skončila v boční síti.

24’
Domácí kombinují

Domácí mají míč víc na kopačkách, do žádných šancí se ale nedostávají. Sparťanská obrana zatím bez problémů.

20’
Standardka domácích

Falta rozehrával přímý kop a zakroutil míč do vápna. Tam hlavičkoval Štěrba, balon ale mířil vysoko nad.

14’
DMK krásně

Karlsson si na polovině hřiště obhodil soupeře a v bleskovém sprintu se pak dostal až do vápna Sigmy. Jeho centr byl zblokovaný na roh, ze kterého tentokrát šance nebyla.

11’
Velká šance!

A po rohu přišla první velká šance zápasu! Míč se po hlavičkovém souboji, v němž byl Hancko, odrazil před vápno ke Kangovi. Ten dlouho nedumal a prudkou ranou protáhl Mandouse, který míč vyrazil.

9’
Roh pro Spartu

Vindheim se uvolnil napravo a po jeho zblokovaném centru kopeme roh!

8’
Zatím bez šancí

Úvod zápasu je opatrný, ani jeden tým si nevytvořil šanci.

4’
The beginning of the match

The match has just begun 00:00 | 1. Half
Přenosy

Zápas můžete sledovat v přímém přenosu na O2 TV nebo prostřednictvím našeho audiokomentáře na live.sparta.cz!

Rozcvička

V plném proudu je rozcvička, samotné utkání začíná v 17:00!

Olomouc ve formě

Olomouc v minulém kole jasně zvítězila v Teplicích, navíc získala další posilu v podobě Breiteho, který nechybí v sestavě. Naopak hrát nemůže autor dvou branek z minulého kole Lukáš Juliš, kmenový hráč ACS.