Vstupenky na odvetu s Shamrock Rovers jsou stále k dispozici na Enigoo.

NovinkyMuži B

Rezerva se utká s Leedsem

Béčko čeká druhý zápas v rámci PLIC

Po necelých dvou týdnech se sparťanský B-tým znovu přesunul na Britské ostrovy. V prvním skupinovém zápase Premier League International Cupu rezerva podlehla Wolverhamptonu 1:2. Nyní se střetne s jednadvacítkou Leedsu, která zatím v turnaji ani jednou neprohrála. Zápas se odehraje v Yorku, výkop je naplánován na 20:00 SEČ.
Turnaj otevřeli sparťané soubojem s Wolves. Po opatrném začátku využili domácí chybu v rozehrávce béčka, nařízenou penaltu proměnil Chirewa. V 57. minutě se Lilling střetl s Jordaem, od sudího uviděl druhou žlutou kartu a musel se odebrat do kabin. Pět minut před koncem základní hrací doby Whittingham využil přesilovku a zvýšil vedení domácích. Nastavení pak patřilo béčku, po centru Hranoše dokázal snížit Schánělec. Na vyrovnání už ale nezbyl čas.
Nyní se svěřenci Tima Sparva postaví Leedsu United, který vyhrál oba své dosavadní zápasy ve skupině a v tabulce se drží na druhém místě za Wolverhamptonem. Leeds si na konci září poradil s rezervou francouzského Nice. V 72. minutě se po perfektně zvládnutém presinku prosadil Charlie Allen. Stejný hráč pak ke konci zápasu našel přesným centrem Seana McGurka, který potvrdil vítězství Angličanů.
O měsíc později se Leedsu postavila rezerva Herthy Berlín. Tentokrát domácí udeřili na konci prvního poločasu, kdy Keenan Carole krásnou ránou otevřel skóre. O dvě minuty později si Lewis Bate našel přesný centr, který přízemní střelou uklidil přesně k tyči. Po změně stran předvedl Leeds rychlý přechod do útoku, na jehož gólovém konci stál Mateo Joseph. Na 1:3 z pohledu Herthy upravil osm minut před koncem záložník Veit Stange.
Do Leedsu s béčkem odcestoval také Michal Ševčík, který se v sestavě rezervy naposledy objevil na začátku října proti Viktorii Žižkov, kdy si připsal asistenci. Chybět naopak bude Ondřej Lilling nebo Patrik Vydra.