Výjimečný klub, vstřícný k fanouškům. Takovou Spartu chce spoluvytvářet nový generální ředitel František Čupr. Do funkce byl jmenován na pondělním zasedání představenstva, v úterý klub oficiálně potvrdil jeho nástup do funkce, ve středu už nový šéf promluvil na Letné k zaměstnancům a zajímal se o ekonomickou rozvahu klubu pro následující období.
V rozhovoru pro Sparta TV František Čupr hovoří o tom, na co se v nové funkci zaměří, jaký má ke Spartě vztah a jak by měl klub působit v očích fanoušků.
„Měl jsem možnost bavit se s Danem Křetínským a dalšími lidmi a získal jsem dojem, že zde vzniká spousta dobrých plánů, nicméně nejsou naplňovány. To, proč nejsou naplňovány a nejsou dotaženy do fáze realizace, chci prověřit a změnit,“ popisuje svoje plány František Čupr. „Chybí tady drajv dotahovat věci do cíle, to bych sem rád přinesl, protože to dělám dlouhodobě a umím to.“
Nový generální ředitel vnímá, jak důležité je propojení A-týmu s dalšími reprezentanty klubu. „Pokud jako klub vytváříme hráčům příjemné prostředí a oni vidí, že klub funguje a fanoušci jsou na naší straně, tak se jim hraje s lehčím srdcem a lehčíma nohama.“

SPARTA iDCelý článek je dostupný pouze přihlášeným uživatelům.