NovinkyWU-21

WU21 si poradila s Prague Raptors

Soupeřky porazily 6:1

Dívčí kategorie do jednadvaceti let vyhrála nad Prague Raptors 6:1. Dvě branky zaznamenala Adéla Zomberová.
V rámci druhé ligy žen se naše holky z kategorie WU21 střetly s Prague Raptors. První branku zaznamenala Klára Ducháčková už v 16. minutě.
Pár minut poté se poprvé v zápase prosadila Adéla Zomberová, na kterou hned navázala Karolína Krůtová. Zápas byl tedy brzy v režii sparťanek.

Do poločasu padly ještě dvě branky. O tu první se postarala v 39. minutě Adéla Zomberová. Druhou přidala o minutu později Radka Jakubů.

Druhou půli začaly opět lépe naše dívky. V 58. minutě se prosadila Ema Bílá. Soupeřky dokázaly snížit náskok sparťanek až v 83. minutě.

"Od první minuty jsme si šli za vítězstvím, hodně jsme vyhledávali situace 1v1, ve kterých jsme byli v prvním poločase úspěšní,"
hodnotí zápas trenérka Tereza Koubová.

Prague Raptors FC – AC Sparta Praha "B" 1:6 (0:5)
Góly: 83. Navrátilová – 16. Ducháčková, 22. a 39. Zomberová, 26. Krůtová, 40. Jakubů, 58. Bílá

Sestava Sparty: Urbancová –  Svobodová, Kavalová, Nováková – Ducháčková, Truksová, Skrčená, Pajunková –  Jakubů, Krůtová, Zomberová