RozhovoryMuži A

Dostáváme laciné góly, sami neskórujeme

Uroš Radaković po utkání s Olomoucí

Uroš Radaković se po půl roce od přestupu do Sparty vrátil na Andrův stadion v Olomouci, ale radost z toho neměl. Jeho tým prohrál druhé venkovní utkání v řadě, Olomouci podlehl 0:1.

RADAKOVIĆ | Dostáváme laciné góly

Jak si vysvětluješ dnešní výsledek a výkon?
Samozřejmě je to ostuda, způsob, jakým jsme prohráli. Náš výkon hlavně v první půli nebyl dobrý. Přitom prvních dvacet minut jsme měli hru pod kontrolou, pak jsme ale začali ztrácet míče a pouštět je do brejků a mohli jsme dostat ještě víc branek. Pak jsme si řekli, že do toho dáme všechno. Ale nepovedlo se to. Musíme začít dávat góly, ve dvou zápasech jsme se ani jednou netrefili. Takhle se vyhrát nedá.
Zápas zase rozhodla jedna branka…
Zase jsme dostali laciný gól, ani nevím, jak to trefil. Je to asi i smůla, ale můžeme si za to sami. Hrůza.
Jak moc chyběl Nico Stanciu?
Je to nadstandardní hráč, jeden z našich nejdůležitějších. Utkání jsme ale jednoznačně měli zvládnout i bez něj.
Ze dvou těžkých venkovních zápasů jsme oba prohráli. Jak se bude toto období hodnotit?
Máme štěstí, že teď bude repre pauza. Musíme se dát do kupy, uklidnit se a začít víc pracovat. Kvalitu máme, ale musíme začít hrát tak, jak umíme. Jsme fakt zklamaní.