Novinky

Jak si vedli sparťani na hostování?

Hráči Sparty v jiných klubech

Ze sparťanských hráčů na hostování v jiných týmech se tentokrát zapsali mezi střelce Filip Maksić a David Čapek. Zinedin Mustedanagić si připsal gólovou asistenci.

ČESKO

FORTUNA:LIGA
Bogdan Vatajelu byl v základní sestavě při prohře Jablonce s Bohemians 1905 (0:1) a byl střídán v 74. minutě. Zraněný Lukáš Juliš nemohl do utkání v dresu Bohemky zasáhnout.
Tomáš Wiesner sledoval remízu Mladé Boleslavi s Duklou (2:2) z lavičky.
FORTUNA NÁRODNÍ LIGA
Filip Maksić nastoupil v základní sestavě Znojma, vstřelil gól a dostal žlutou kartu. Znojmo podlehlo Českým Budějovicím 2:5. V dresu vítězů nemohli naskočit zranění Daniel Mareček a Filip Havelka.
David Březina a Christián Frýdek odehráli za Táborsko celý zápas proti Žižkovu a přispěli k vítězství 2:1. Do druhého poločasu nastoupil za Viktorku Marián Burda. Do statistik se zapsal žlutou kartou.
V základní sestavě Vlašimi proti Sokolovu (0:2) vyběhli Youssouf Dao, Milan Piško (žlutá karta, střídán v poločas) Ondřej Novotný (v 75. minutě ho nahradil Jan Pavlík). Na lavičce duel sledovali Hugo Jan Bačkovský Jan Fortelný. Petr Plachý a Vadim Červak chyběli v nominaci.
Daniel Turyna nebyl v nominaci Jihlavy na zápas s Třincem (2:1).
ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA
David Čapek nastoupil v 62. minutě do utkání proti Převýšovu (2:0) a o deset minut později vstřelil vítězný gól.
JUNIORSKÁ LIGA
Daniel Köstl odehrál celý zápas v dresu liberecké juniorky proti Bohemce (3:0).

SLOVENSKO

Zinedin Mustedanagić odehrál celý zápas v dresu Ružomberku proti mistrovskému Slovanu Bratislava (2:3) a připsal si gólovou asistenci. Brankář Jan Čtvrtečka byl na lavičce.
Václav Dudl ani Jiří Kulhánek nebyli v nominaci na zápas Trnava – Senica (0:1). Brankář Vojtěch Vorel seděl na lavičce vítězů.

TURECKO

Semih Kaya nemohl kvůli zranění nastoupit do duelu Galatasaray – Kayserispor (3:1).
Ve druhé nejvyšší turecké lize znovu chyběl Vukadin Vukadinović v nominaci Bolusporu pro duel s Gaziantepem (1:0).

IZRAEL

Georges Mandjeck odehrál celý zápas za Maccabi Haifa proti Hapoelu Beer Ševa (1:0).