NovinkyU-12

Ročník 2007 si poradil s o rok starší Aritmou Praha

V České lize žáků pro kategorie U13 se odehrál zajímavý souboj

Sparťané ve středu v rámči České ligy žáků přivítali v Tréninkovém centru na Strahově soupeře z Aritmy Praha.
Spaťané vstoupili do utkání proti o rok staršímu soupeři neohrozeně a na hřišti jednoznačně dominovali. Jediný nedostatek v jejich hře byl, že si nevypracovávali dostatek brankových příležitostí, a tak první třetina zápasu skončila pouze 2:1 pro naše mladíky. Ve druhé třetině se scénář zápasu nezměnil, naši hráči měli opět míč na kopačkách, ale proti hluboko bránícímu soupeři se prosazovali jen velice těžko. I tak druhou třetinu zápasu opět vyhráli, a to v poměru 1:0. Nejvýraznější rozdíl ve skóre si sparťané vytvořili v posledné třetině - prosadili se hned dvakrát a neinkasovali, a tak celý zápas ovládli v poměru 5:1.
AC Sparta Praha - SK Aritma Praha 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Branky: 3x Nechvátal, Braun, Kuthan - Šaljič
Sestava AC Sparta Praha: Maďar - Mikuš, Vodolán, Poturnay, Duška, Penxa, Braun, Kolář, Kuthan, Hrodek, Uhrin, Nechvátal, Wölfl
Sestava SK Aritma Praha: Štengl, Šmíd, Varhulík, Šedivý, Šaljič, Říha, Mareš, Lassig, Kubašta, Klečar, Havelka, Barčák, Jindra, Vokatý
Utkání zhodnotil hlavní trenér kategorie U12, Tomáš Kabelák: V utkání jsme kontrolovali hru v celém utkání. Bohužel se nám nedařilo se dostávat do více brankových příležitostí a to hlavně z důvodu pomalé práce s míčem v přehuštěném pokutovém území a špatné nabídce.