Novinky

WU15 zvládla zápas s Libercem

Soupeřky porazily 3:1

Dívky z kategorie WU15 si v 7. kole 1. ligy starších žákyň poradily se soupeřkami s Libercem. Utkání ovládly 3:1.
Jako první se do šance dostal Liberec už ve 2. minutě, kdy po faulu musela zasahovat sparťanská brankářka.
Od té chvíle však Sparta převzala kontrolu nad zápasem. Liberecká obrana odolávala do 17. minuty, kdy se z přímého kopu prosadila Tereza Latochová a poslala domácí do vedení 1:0. Přestože Sparťanky měly i další příležitosti, poločas skončil pouze s těsným náskokem.
Druhý poločas opět začal tlakem našich dívek, avšak po chybě v rozehrávce Liberec ve 48. minutě vyrovnal na 1:1.

Sparťanky ale pokračovaly v nátlaku, který vyústil v gól Veroniky Smutné po rohovém kopu v 53. minutě. Konečný stav 3:1 stanovila v 76. minutě svou druhou brankou Tereza Latochová.
Sparťanky tak zaslouženě získaly tři body po kvalitním týmovém výkonu.

AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec 3:1 (1:0)
Góly: 17. a 76. Latochová, 52. Smutná – 49. Pšeničková

Sestava Sparty: Šedivá –  Krýslová, Josková, Fischerová, Smutná – Ambrušová, S. Murgačová, Tájková – Latochová, K. Murgačová, Linhartová