Novinky

Bačkovský výrazně pomohl Bohemians k výhře

Jak si vedli naši hráči na hostování?

Hugo Jan Bačkovský přispěl k zisku tří bodů pro Bohemians v utkání s Českými Budějovicemi pěti úspěšnými zákroky. Liberec zaznamenal další výhru a nechyběla při tom dvojice Plechatý – Havelka. Jan Fortelný si připsal asistenci při jediném gólu Teplic v zápase s Pardubicemi.

FORTUNA:LIGA

Bohemians 3:1 České Budějovice
V souboji dvou sparťanských brankářů se více dařilo Hugovi Janu Bačkovskému, který si připsal pět úspěšných zákroků. Vojtěch Vorel v brance hostí zlikvidoval čtyři střelecké pokusy domácích. Bohemians se díky důležitému vítězství bodově odpoutali od Dynama a dostali se na desátou příčku v tabulce, která zaručuje souboje ve skupině o 7. až 10. místo.
Ostrava 2:2 Plzeň
Baník dokázal ve druhém poločase smazat dvoubrankovou ztrátu a remizovat s Viktorkou. V domácím dresu při tom nechyběl David Lischka, který odehrál celý duel.
Karviná 1:2 Liberec
V základní sestavě Liberce se již tradičně představila dvojice Plechatý – Havelka. Dominik Plechatý si připsal plnou minutáž a Filip Havelka odcházel ze hřiště v 85. minutě. Ondřej Novotný nefiguroval v zápise o utkání.
Teplice 1:2 Pardubice
Jan Čtvrtečka kryl záda svému brankářskému kolegovi z lavičky náhradníků. Na ní se ocitl i Jan Fortelný, který vstoupil do utkání v 59. minutě za nepříznivého stavu 0:1. V nastaveném čase se asistencí podílel na jediném gólu svého týmu.
Příště:
Sobota 27.11. od 15:00 Zlín – Ostrava (Lischka)
Sobota 27.11. od 15:00 České Budějovice – Slovácko ( Vorel)
Sobota 27.11. od 18:00 Plzeň – Bohemians (Bačkovský)
Neděle 28.11. od 15:00 Slavia – Teplice (Fortelný, Čtvrtečka)
Neděle 28.11. od 18:00 Sparta – Liberec ( Havelka, Novotný, Plechatý)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Varnsdorf 3:1 Prostějov
Lukáš Hušek nastoupil v základní sestavě Varnsdorfu, ale už ve 27. minutě musel střídat z důvodu zranění.
Vlašim 2:0 Dukla Praha
Dukla neuspěla v souboji s tabulkovým sousedem, přičemž v dresu hostí odehrál celých 90 minut Jiří Kulhánek.
Příště:
Sobota 27.11. od 10:15 Dukla Praha – Třinec (Kulhánek)
Sobota 28.11. od 10:15 Viktoria Žižkov – Varnsdorf (Hušek)

SLOVENSKO

Žilina 2:2 Liptovský Mikuláš
Kristián Flak nastoupil v 79. minutě za nepříznivého stavu 0:2. Liptovskému Mikuláši se během jeho pobytu na trávníku podařilo smazat dvoubrankové manko a získalo cenný bod na půdě Žiliny.
Sereď 3:1 Pohronie
Daniel Horák nefiguroval v zápisu o utkání.
Příště:
Sobota 27.11. od 15:00 Liptovský Mikuláš – Michalovce (Flak)
Sobota 27.11. od 15:00 Pohronie – Zlaté Moravce-Vráble (Horák)

POLSKO

Jagiellonia 3:1 Wisla
Matěj Hanousek odehrál při prohře svého týmu celý duel.
Příště:
Pátek 26.11. od 20:30 Wisla – Radomiak Radom (Hanousek)

TURECKO

Kasimpasa 1:3 Karagumruk
V základní sestavě domácích nechyběl Michal Trávník. V utkání odehrál první poločas, během kterého dostal žlutou kartu. Ze hřiště odcházel za stavu 1:3.