NovinkyWU-18

Dorostenky po dvou kolech vedou ligu

WU18: Lokomotiva Brno - Sparta Praha 0:9

Ve druhém kole mistrovské soutěže si mladé sparťanky udělaly celodenní sobotní celodenní výlet do Brna. Domácí hráčky v předchozím utkání podlehly po přestřelce Slovácku 3:10, když ale ještě v poločase vedly 3:2.
Zápas začal vyrovnaným průběhem, od páté minuty už však byly sparťanky lepším týmem a do poločasu vstřelily tři branky. Druhý poločas holky herně zcela ovládly a k vidění byly i hezké góly. Nakonec pouze jedna branka chyběla k "desítce". Po dvou odehraných kolech je Sparta první se šesti body a skóre 15:0.
1. liga dorostenek, 2. kolo:
Lokomotiva Brno Horní Heršpice WU18 - AC Sparta Praha WU18 0:9 (0:3)
Branky: 21., 62., 69. Cvrčková, 22., 53., 73. Dvořáková, 30. Šubrtová, 66. Paulenová, 74. Pochmanová
Diváci: 24
Sparta: Kubištová - Marcinková, Pochmanová, Krebsová (52. Skrčená), Buryánová, Paulenová, Šrámková, Šubrtová (52. Novotná), Kadlecová, Cvrčková, Dvořáková