NovinkyWU-13

Mladší žákyně vysoko vyhrály s 1. FC Barrandov

Němečková vstřelila pět branek

V neděli odpoledne se střetli chlapci 1. FC Barrandov na domácím hřišti s mladšími žákyněmi Sparty.
Utkání se hrálo na UMT, jejíž rozměry, hlavně šířka, dělaly na začátku utkání sparťankám menší problémy. Postupem času si děvčata zvykla a soupeře přehrávala. První branku však vstřelili chlapci. Po minutě vyrovnala velmi dobře hrající Míša Němečková, autorka pěti branek. Děvčata dobře kombinovala, snažila se hrát kolektivně, i když někdy nepřesnost byla zapříčiněna nezvykem z UMT.
Poločas skončil 5:1 pro dívky Sparty. I ve druhém poločase byla Sparta aktivnější a střílela pěkné branky. Ve druhém poločasu přidala šest branek a celkové vítězství 11:1 bylo zasloužené.

1. FC Barrandov - AC Sparta Praha 2:11 (1:5)
Komentář trenérů: “Hráčkám dělala ze začátku zápasu problém umělá tráva, na kterou nebyly zvyklé. Ale včas se s tím vyrovnaly a byly vidět pohledné akce a i vstřelené branky. I když byly ve hře chyby, musíme všechna děvčata za přístup pochválit.“
Střelkyně: Němečková 5´,10´,24´, 43´, 46´, Kvízová 22´, 66´, Lesáková 27´, Chumanová 52´, 56´, Horešovská 70´
Sestava: Kvízová, Horešovská, Lesáková, Březinová, Truksová, Němečková, Jankovská, Chumanová, Daníčková, Drahotová