Organizační info před utkáním s Olomoucí

Po vítězství v Českých Budějovicích nás v neděli čeká domácí zápas proti Olomouci. Přečtěte si před utkáním všechny potřebné organizační informace.
Vstupenky na zápas jsou k dispozici  ZDE .
Zákaznické centrum na Letné bude otevřeno tradičně dvě hodiny před výkopem. Brány stadionu se otevřou hodinu a půl před úvodním hvizdem, tedy v 17:30 hodin.
Po stadionu jsou nově rozmístěny sběrná místa s kontejtery, do kterých je možné vhodit kelímek a tím přispět 50 Kč Nadačnímu fondu ACS.
Na utkání s Libercem jsme otevřeli dva nové moderní stánky na vstupu E. Od zápasu s Olomoucí budou otevřeny další čtyři takové stánky na protilehlé tribuně.
  • Přímý přenos: O2 TV Sport
  • Kurzy Tipsport: 1.38 – 4.95 – 8.80 (další sázkové příležitosti k zápasu najdete ZDE)
  • Parkování: Fanoušci mohou před zápasem využít parkování na Letenské pláni.
Předzápasový program
Na oba předchozí domácí zápasy byl stadion slušně zaplněný už na předzápasové rozcvičce. 40 minut před utkáním 2. předkola Konferenční ligy bylo na stadionu 7770 fanoušků, ve stejný čas před zápasem s Libercem téměř 7000. Dorazte na Spartu dříve, brány stadionu se otevřou v 17:30. O půl hodiny později bude na programu vystřelování triček s naším maskotem Rudym, hráči vyběhnou na rozcvičku v 18:20. Pět minut před výkopem je pak na programu již tradičně sparťanská hymna.
Věrnostní systém pro permanentkáře
Pokud se na nedělní zápas nechystáte, můžete své místo přeposlat kamarádovi. To bude možné nejpozději 3 hodiny před výkopem, tj. do 16:00 hodin. Do tohoto termínu je ale současně nutné přeposlané místo druhou osobou v profilu Sparta iD přijmout. Celý proces můžete vedle internetového prohlížeče provést už také v mobilní aplikaci Sparta.