Novinky

První trefa Christiana Frýdka v Hradci

Jak si vedli sparťani na hostování

Do zápasů tentokrát zasáhlo celkem 9 sparťanů. Christian Frýdek zaznamenal první gól v dresu Hradce Králové. Do utkání Českých Budějovic s Jabloncem zasáhli celkem čtyři sparťani, kteří jsou v týmech na hostování.

FORTUNA:LIGA

ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:1 JABLONEC
Filip Havelka nastoupil v základní sestavě záložní řady Českých Budějovic. Do druhého poločasu jej vystřídal Zinedin Mustedanagić a do statistik si zapsal žlutou kartu. Třetí z českobudějovické party Jiří Kulhánek přišel na hřiště 10 minut před koncem. Na straně Jablonce odehrál celých 90 minut Dominik Plechatý.
TEPLICE - MLADÁ BOLESLAV (ODLOŽENO)
Duel byl odložen z důvodu, že hosté při cestě z utkání Evropské ligy v Kazachstánu nabrali vinou porouchaného letadla velké zpoždění.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

LÍŠEŇ 3:3 HRADEC KRÁLOVÉ
Christian Frýdek zaznamenal v divokém utkání premiérovou trefu v dresu Hradce Králové, když se krásně trefil z přímého kopu a poslal Hradec v 69. minutě do vedení 3:2. Líšeň ale čtyři minuty před koncem potřetí v utkání vyrovnala. Krátce poté Frýdek opustil hřiště.
TŘINEC 0:1 JIHLAVA
Jan Fortelný odehrál v záloze Jihlavy celé utkání, Jan Pavlík si připsal plnou porci minut na pravém kraji obrany.
DUKLA 2:0 ŽIŽKOV
David Březina nechyběl ve středu obrany Žižkova. V 74. minutě se po jeho faulu kopala penalta, navíc viděl žlutou kartu. Filip Maksić byl po celý zápas na lavičce.
PARDUBICE 1:0 VLAŠIM
Brankář Hugo Jan Bačkovský viděl také potřetí v sezoně duel Vlašimi pouze ze střídačky.

SLOVENSKO

SENICA 0:3 SLOVAN BRATISLAVA
Brankář Vojtěch Vorel byl při porážce od úřadujícího mistra znovu jen na senické lavičce náhradníků.
RUŽOMBEROK 0:1 POHRONIE
Ondřej Novotný se dostal v dresu Ružomberku na hřiště v 90. minutě.