Novinky

Sparťanky WU15 zvítězily nad Hradcem

V dohrávce soupeřky porazily 5:0

V dohrávce ligy starších žákyň se sparťanky střetly s Hradcem Králové. Utkání zvítězily o pět branek.
Ve středu 9. října odehrály fotbalistky Sparty do 15 let odložené utkání proti Hradci Králové. Soupeř vsadil na hlubokou obranu, což Sparťankám v prvním poločase dělalo problémy. Jejich hru brzdila nepřesná rozehrávka a neideální řešení herních situací.

První branku si připsala v 11. minutě Vanessa Tájková. Stejná hráčka se prosadila i ve 22. minutě.
Po přestávce se však výkon týmu výrazně zlepšil. Sparťanky ovládly hru a soupeř se prakticky nedostal na jejich polovinu. Přidaly tři další branky a utkání skončilo jasným vítězstvím 5:0.

"I přes složitější začátek si holky zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost," říká po zápase trenér Karel Truksa

AC Sparta Praha WU15/14 – FC Hradec Králové 5:0 (2:0)
Góly: 11. a 22. Tájková, 49. a 75. Smutná, 69. Stanislavová,

Sestava Sparty: Šedivá –  Krýslová, Josková, Fischerová, Smutná – Ambrušová, Murgačová, Tájková –  Latochová, Hrubá, Urbánková